KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "LYON"
20 milliós bombaüzletre készül az Inter 2010. augusztus 4. 13:11 Miután kudarcot vallott a Fiorentinánál Juan Manuel Vargas megszerzésének ügyében az Inter futballcsapata, a L'Equipe információi szerint a Lyon világbajnokságon remeklő brazilját, Michel Bastost nézte ki magának.

Klubot válthat a francia irányító 2010. július 8. 19:34 A mögöttünk hagyott idényben elért kiábrándító hatodik helyezés a francia élvonalban komoly hatással lehet a Bordeaux csapatának nyári játékosmozgására. A gárda legnagyobb sztárja, Yoann Gourcuff ugyanis könnyen lehet, hogy a következő idényben már a második helyen végzett, hétszeres bajnok Lyon játékosa lesz!

Puszi járt a BL-döntőért Van Gaaltól! 2010. április 28. 22:06 A Bayer München vezetőedzője Louis van Gaal a Lyon elleni 3-0-ra megnyert BL-visszavágó után kitörő örömmel ünnepelte csapata fináléba jutását. A lefújást követően egy arcra puszival fejezte ki örömét Martin Demichelisnek. Na de mester úr!

Nyolc gólt lőtt Juhászéknak a Lyon 2009. augusztus 25. 22:53 Két meccsen nyolc gólt lőtt Juhász Roland csapatának, a belga bajnok Anderlechtnek a francia Lyon együttes a Bajnokok Ligája rájátszásában. A visszavágón Lisandro López triplájával 3-1-re nyertek a franciák. Kettős győzemmel jutott a csoportkörbe az Atlético, a Makkabi, a Zürich is, akárcsak a magyar bajnok Debrecen.

Feltámadt, mégis meghalt a Lyon 2008. december 10. 22:38 Fantasztikusan nagy csatában végül 3-2-re alulmaradt a Lyon a Bayern München ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája F csoportjának zárófordulójában, ettől függetlenül mindketten továbbléptek a sorozatban. A vendég bajorok Miroslav Klose vezérletével már 3-0-ra vezettek a félidőben, a végén pedig igencsak fel kellett kötniük azt a bizonyos alsóneműt. A csoport másik mérkőzésén a Fiorentina egy Gilardino-fejessel 1-0-ra nyert Bukarestben, tavasszal az olaszok az UEFA-kupában folytathatják.

Roddick a negyeddöntőben búcsúzott 2008. október 24. 17:43 Andy Roddick számára a negyeddöntő jelentette a végállomást a 713 ezer euró lyoni férfi tenisztornán, miután 7:6 (7:5), 7:6 (7:5)-ös vereséget szenvedett Robin Söderlingtől. Az első helyen kiemelt teniszező 83 perces ütközetben maradt alul 7. helyen rangsorolt svéd riválisával szemben.

Benzema a legjobb Franciaországban 2008. május 12. 17:23 A Lyon támadóját választották a francia profi labdarúgók az év játékosának hazájában. Karim Benzema a díjat egy korábbi győztestől Zinedine Zidane-tól vehette át. A csatárnak jelenleg az a legfontosabb, hogy csapatával megvédje a bajnoki címet, és megnyerje a kupadöntőt is.

Franciaország: Juninho a kupadöntőbe lőtte a Lyont a Sedan ellen 2008. május 8. 07:51 Az Olympique Lyon bejutott a labdarúgó Francia Kupa döntőjébe, miután a legjobb négy között egy góllal nyert a másodosztályú CS Sedan Ardennes ellen.