KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "WTA_MOSZKVA"
Pennetta feladta, Szávay a 16-ban 2009. október 21. 14:11 Túljutott Flavia Pennettán és a legjobb tizenhat közé került Szávay Ágnes a moszkvai egymillió dollár összdíjazású kemény pályás WTA-tornán szerda délután. A magyar szempontjából 4:6, 3:0-nál ért véget a mérkőzés, sérülés miatt nem tudta folytatni a csatát olasz riválisa. A nyolcaddöntőben az orosz Vera Dusevinával találkozik Szávay.

Jankovics idén negyedszer nyert tornát 2008. október 12. 16:22 Jelena Jankovics nyerte az 1,34 millió dollár összdíjazású keménypályás tenisztornát Moszkvában, miután legyőzte két szettben Vera Zvonarjovát. A szerb világelső magabiztosan teniszezett, nem sok esélyt adott az orosz versenyzőnek, és ennek köszönhetően begyűjtötte negyedik trófeáját ebben az esztendőben.

Zvonarjova lesz Jankovics ellenfele 2008. október 11. 15:38 Vera Zvonarjova lesz Jelena Jankovics ellenfele a moszkvai 1,34 millió dollár összdíjazású női keménypályás tenisztornán. Az orosz versenyző két szettben búcsúztatta honfitársát, Dinara Szafinát 6:2, 7:6 (7-5). Jankovics korábban Jelena Gyementyjevát ejtette ki három felvonásban.

Tenisz, Moszkva: Jelena Jankovics jutott elsőként a döntőbe 2008. október 11. 13:12 A szerb világelső, Jelena Jankovics jutott elsőként a döntőbe az 1,34 millió dollár összdíjazású moszkvai WTA-torna női egyeseinek versengésében.

Tenisz, Moszkva: Jelena Jankovics-Flavia Penetta a negyeddöntőben 2008. október 9. 21:02 A női világelső Jelena Jankovics három szettben nyert a hazai közönség előtt szereplő Vera Dusevina ellen a moszkvai tenisztorna női egyeseinek nyolcaddöntőjében. A negyeddöntőbe öt orosz játékost jutott be a nőknél.

Tenisz, Moszkva: Igor Andrejev és Ana Ivanovics is búcsúzott 2008. október 8. 22:24 A végső sikerre is esélyesnek tartott, hazai közönség előtt szereplő Igor Andrejev a második fordulóban búcsúzott az egymillió dollár összdíjazású moszkvai tenisztornától.

Tenisz, Moszkva: Zvonarjova Kirilenkót verve a második körben 2008. október 7. 14:44 A hetedik helyen rangsorolt Vera Zvonarjova legyőzte az idei szezonban három tornán diadalmaskodó Marija Kirilenkót, ezzel bejutott az 1,34 millió dollár összdíjazású moszkvai női tenisztorna második fordulójába.