KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "TORONTÓ"
A címvédő Murray Federerrel is végzett 2010. augusztus 16. 09:33 Andy Murray nyerte a 2,43 millió dollár összdíjazású torontói ATP-tornát, miután a döntőben két, egyaránt 7:5-ös játszmában felülkerekedett Roger Federeren. A skót teniszező első idei tornagyőzelmét aratta, aminek értékét csak tovább növeli, hogy a svájci mellett Rafa Nadalnak is ő parancsolt megálljt.

Egy félidő alatt lerendezték az Intert 2010. augusztus 4. 09:56 VIDEÓ! A több kulcsjátékosa nélkül felálló Internazionale 3-2-es vereséget szenvedett a Panathinaikosztól barátságos labdarúgó-mérkőzésen Torontóban szerdán hajnalban. A görög bajnok már az első félidőben kétgólos előnyhöz jutott, hiszen Djibril Cissé duplájára és Sebastián Leto találatára csak Samuel Eto'o tudott válaszolni. A végeredményt öt perccel a lefújás előtt Philippe Coutinho állította be.

Hármat vágott a Man. United Torontóban 2010. július 17. 10:52 VIDEÓ! Dimitar Berbatov vezetésével 3-1-es győzelmet aratott a Manchester United a Celtic ellen a Torontóban rendezett barátságos labdarúgó-mérkőzésen szombat hajnalban. A bolgár az egész találkozón nagyszerű teljesítményt nyújtott, az első félidőben egy tökéletes lövéssel vezetéshez juttatta csapatát, majd a második 45 percben a cserepadról beszálló Danny Welbeck és Tom Cleverley válaszolt Jorgosz Szamarász büntetőből szerzett egyenlítő találatára.

Könnyű ellenféllel kezd Szávay Ágnes 2009. augusztus 16. 21:37 Szávay Ágnes a szabadkártyás kanadai Valérie Tetreault ellen kezdi meg a torontói tenisztornát. Amennyiben továbbjut, Agnieszka Radwanskával kerülhet össze, míg a nyolcaddöntőben Venus Williams következhet.

Nicolas Kiefer átment a francia teszten 2008. július 27. 01:13 Nicolas Kiefer hatalmas csatában, döntőszett rövidítésben biztosította helyét a torontói 2,615 millió dollár összdíjazású keménypályás mesterverseny fináléjában. Az első szett tiebrékje Gilles Simon javára dőlt el, viszont a következő egy órában a német dominált, ellenfele azonban felállt a padlóról és brékhátrányból egyenlített a harmadik felvonásban. A rövidítésben végül Kiefer első meccslabdáját értékesítette és élete első mestertorna döntőjébe jutott.

Tenisz, Toronto: Kiefer kiejtette az utolsó amerikait, Blake-et 2008. július 25. 21:27 Némi meglepetésre a német Nicolas Kiefer jutott a torontói 2,615 millió dollár összdíjazású férfi keménypályás tenisztorna elődöntőjébe pénteken. Az esélyesebbnek tartott amerikai, James Blake azonban messze tudása alatt játszott, ötször vesztette el a szerváját, és mindössze három játék megnyerésére volt képes.

Tenisz, Toronto: a Federert verő Gilles Simon az első elődöntős 2008. július 25. 19:36 Szetthátrányból fordítva jutott a legjobb négy közé a francia Gilles Simon, a 2,615 millió dollár összdíjazású keménypályás tenisz mestertornán, Torontóban. A világranglista 22. helyén álló játékos a horvát Marin Cilic ellen diadalmaskodott és a Nicolas Kiefer – James Blake találkozó győztesével mérkőzik meg a döntőbe jutásért.

Rafael Nadal egyre közelebb Federerhez 2008. július 25. 09:03 Rafael Nadal 6:2, 7:6-ra győzött a 2 millió 615 ezer dollár összdíjazású torontói torna harmadik fordulójában, a teniszvilágranglistát "ezer éve" vezető Roger Federer viszont már a második kanyarban kiesett. Ezt csupán azért érdekes megemlíteni, mert ha a tendencia így folytatódik, hamarosan trónfosztásra kerül sor a férfiaknál.