KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "TONI ELIAS"
Talmácsi dobogóért harcolt, 6. lett 2010. július 18. 12:58 Eleinte vezetett, a futam döntő hányadában a második helyen haladt, végül azonban be kellett érnie a hatodik hellyel Talmácsi Gábornak a gyorsaságimotoros-világbajnokság Német Nagydíján a Moto2-es kategóriában a Sachsenringen. A versenyt a hajrában a magyar pilóta csapattársát, Andrea Iannonét megelőző Toni Elías nyerte, aki ezzel megerősítette helyét a pontverseny élén.

Talmácsi 14. helyről indul, de bizakodik 2010. április 11. 10:36 A 14. helyet szerezte meg a 250 kcm-es géposztály helyére lépő, vadonatúj, Moto2-es kategória történetének első időmérő edzésén Talmácsi Gábor a gyorsaságimotoros-világbajnokság Katari Nagydíján. A negyedik sorból induló magyar pilóta mindössze egy másodperccel van elmaradva az első rajtkockát megszerző Toni Eliastól. A gyakorlás után adott nyilatkozatában is elsősorban erre tért ki.

Toni Elias visszatérhet a Hondához 2008. szeptember 19. 09:44 Toni Elias egy év után ismét a Hondát erősítheti, miután már korábban kijelentette, elhagyja a Ducatit a szezon végén. A spanyol motoros felejthető teljesítményt nyújtott ebben az idényben a királykategóriában, mindössze két dobogós helyezést tudhatott magáénak, ennek ellenére meg akarták tartani az olasz csapatnál – sikertelenül.