KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "RADEK STEPANEK"
Egyelőre játszmát sem nyertek a csehek 2012. november 16. 18:55 A vártnál simábban intézte el David Ferrer a 100. Davis Kupa-döntő első mérkőzésén a hazaiak második számú játékosát, Radek Stepaneket. A prágai O2 Arenában a címvédő spanyolok jelenlegi legjobbja (Rafael Nadal hiányzik) 2 óra 58 perc alatt 6:3, 6:4, 6:4-re nyert a 34. születésnapját a hónap végén ünneplő cseh ellen. A vendégeknek tehát már csak két pont kell ahhoz, hogy hatodszor is elhódítsák a legendás salátástálat, amire először 2000-ben iratkoztak fel.

Sokat ért a washingtoni cseh diadal 2011. augusztus 8. 09:53 Rég nem látott jó játékának köszönhetően Radek Stepanek nyerte az 1.165 millió dollár összdíjazású washingtoni ATP-500-as versenyt, ennek köszönhetően 27 helyet javítva éppen a 27. lett a legfrissebb világranglistán. Ezzel a tapasztalt cseh játékos lett az elmúlt hét legjobbja, legalábbis a férfiaknál. A hölgyeknél Carlsbadban Agnieszka Radwanska diadalmaskodott, számára egy helyet ért a siker.

Nyögdécselve ment tovább Nadal 2011. június 9. 21:22 Rafael Nadal két átlagos és egy gyengébb szettel húzta be a Radek Stepánek elleni mérkőzést a queen’s-i ATP-torna 3. fordulójában. A friss Roland-Garros győztesnek Tsonga jelenti a következő akadályt.

Federer-rajt automata vezérléssel 2011. március 26. 19:16 Kétszettes, 6:3, 6:3-as győzelemmel masírozott a harmadik fordulóba a harmadik kiemelt svájci Roger Federer Miamiban (3,645 millió dollár keménypálya), a cseh Radek Stepánek ellen. A nyolcaddöntőbe jutásért az argentin Juan Monaco lesz a riválisa.

Hazaküldte Hingis exét Federer 2010. november 11. 22:34 Erődemonstrációt tartott Roger Federer a Bercy-csarnokban, ahonnan Martina Hingis korábbi kedvesét, a cseh Radek Stepaneket sikerült hazaküldenie negyvenöt perces küzdelem után. Sorozatban 11-edszer nyert a svájci és negyeddöntőzhet az osztrák Melzer ellen a párizsi Mastersen.

Federer otthon érezte magát 2010. november 5. 23:14 Roger Federer alig egy óra játék után búcsúztatta Radek Stepáneket a bázeli ATP 500-as torna negyeddöntőjében.

Szávay nem bízott semmit a véletlenre 2010. január 10. 10:14 A szombaton Brisbane-ben döntőzött Justine Henin távolmaradása miatt biztosan főtáblás Szávay Ágnes harmadik, tét nélküli selejtezős mérkőzését is megnyerte a sydneyi 600 ezer dollár összdíjazású tenisztornán.

Djokovics állíthatja meg Federert 2009. november 7. 20:18 A papírformának megfelelően alakult a bázeli tenisztorna elődöntője, vagyis a legutóbbi három versenyt megnyerő legenda, Roger Federer ellenfele Novak Djokovics lesz. A svájci zseni két szettben búcsúztatta a meglepetésembert, honfitársát Marco Chiudinellit, míg a szerb klasszis csak hatalmas csatában múlta felül Radek Stepaneket.

Roland Garros: a férfi egyes eredményei 2009. május 24. 22:41 Így múlik a világ dicsősége: öt éve még a sportág csúcsán tündökölt, vasárnap azonban szettnyerés nélkül búcsúzott Gaston Gaudio a francia nyílt teniszbajnokságtól. A kiemeltek közül Murray, Simon, Verdasco, Cilic, Ferrer, Stepanek és Almagro is hozta kötelezőt. Nagy meglepetés nem született, hacsak nem az, hogy a horvát Karlovicnak 55 ász sem volt elég a győzelemhez az örökifjú Lleyton Hewitt ellen.

Stepanek megleckéztette Del Potrót 2009. február 21. 11:12 Két szettben verte az esélyesebbnek tartott Juan Martin Del Potrót a cseh Radek Stepanek a 1,2 millió dollár összdíjazású memphisi férfi keménypályás tenisztornán. Az első helyen kiemelt Andy Roddick három szettben nyert honfitársa Sam Querrey ellen. A nők versenyében az első helyen kiemelt Wozniacki Azarenkával találkozik a fináléban.