KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "MISKOLCI_JEGESMEDVEK"
Hokibajnok a Dunaújváros 2012. február 20. 20:36 A Dab.Docler nyerte a magyar-román jégkorongbajnokságot, a MOL Ligát, miután a döntő negyedik, hétfői mérkőzésén is legyőzte a Miskolci Jegesmedvék csapatát, így 4-0-ra diadalmaskodott a párharcban.

Miskolci hokiláz: telt ház a döntőben 2012. február 14. 11:54 Hokilázban ég Miskolc, és várhatóan telt ház előtt játssza majd hazai mérkőzéseit a közös magyar-román jégkorong-bajnokság, a MOL Liga döntőjében a borsodi megyeszékhely csapata a Dunaújváros ellen.

Az utolsó harmadban döntött az Alba 2008. október 26. 20:40 A férfi jégkorong Mol-liga vasárnap este Miskolcon az Alba Volán vendégjátékával folytatódott. A „jegesmacik” és a fehérváriak kiegyenlített első két harmadot vívtak egymással, az utolsó húsz percben viszont csak a vendégek találtak be, így 3-1-es győzelemmel utazhattak haza Miskolcról.

Öt góllal is vezetett az UTE Miskolcon 2008. október 5. 20:32 Már 5-0-ra is vezetett Miskolcon az Újpesti TE a jégkorong MOL jégkorongliga vasárnapi találkozóján. A végén a borsodiak két gólt szereztek, de a lila-fehérek így is simán győztek idegenben.

A Steaua faképnél hagyta a Miskolcot 2008. október 3. 20:57 Hazai pályán szenvedett újabb vereséget a jégkorong MOL-ligában a Miskolci Jegesmedvék csapata. A borsodiak három gólos hátrányból próbáltak visszakapaszkodni a román Steaua Bucuresti ellen, de a remek hajrá csak a kozmetikázásra volt elegendő.

Felfalták a Ferencvárost a Jegesmedvék 2008. szeptember 28. 20:35 Vasárnap estig kellett várni a miskolci jégkorongszurkolóknak arra, hogy csapatuk győzni tudjon a MOL-ligában. A Jegesmedvék ugyanis az eddigi öt mérkőzésüket elveszítették, köszönhetően annak, hogy a nyitó harmadban rendre kihagyott a figyelmük. Három-nullra

Jégkorong, Miskolci Jegesmedvék: Ez még nem számít bele! 2008. szeptember 10. 08:08 Szerdán este már a Miskolci Jegesmedvék együttese is jégre lép a kedden elrajtolt magyar-román közös rendezésű jégkorong-bajnokságban, a MOL-ligában.