KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "MILWAUKEE BUCKS"
Mire lesz jó az NBA új „Real Madridja"? 2010. október 25. 16:08 Október 26-án, magyar idő szerint szerda hajnalban ismét útjára indul a labda a világ első számú kosárlabda-bajnokságában, az NBA-ben! A nyári holtszezon történései alaposan átrendezték az erőviszonyokat, így a leginkább a Real Madridot idéző erősítéseket végrehajtó Miami pikáns bostoni szezonnyitója előtt a SportHirado.hu összefoglalja, mi várható az idei évadban. Most a Keleti főcsoportot vesszük górcső alá, kedden pedig Nyugatra látogatunk.

Létráról szaltózva zsákolt - videó! 2010. május 1. 13:36 Félelmetes zsákolást hajtott végre az észak-amerikai kosárlabdaliga rájátszásában szereplő Milwaukee Bucks kabalfigurája. A bátor Szarvas egy öt méter magas létra tetejére merészkedett fel, majd egyszer csak egy szaltó után a gyűrűbe vágta a labdát. A Keleti-főcsoport negyeddöntőjében az Atlantával játszik az együttes, a mindent eldöntő hetedik mérkőzésre vasárnap kerül sor. Nézd meg a vakmerő jelenetet!

Agyonverték a Los Angeles Lakerst 2010. április 25. 10:09 Kijózanító, 21 pontos vereséget szenvedett a Los Angeles Lakers az Oklahoma City Thundertől az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság Nyugati főcsoportjának negyeddöntőjében, a negyedik mérkőzésen. A fiatalokkal teletűzdelt nyolcadik kiemelt hamar elszakadt a címvédőtől és arra sem volt szüksége, hogy legnagyobb sztárja, Kevin Durant különösebben megerőltesse magát. Folytatás kedd éjszaka Los Angelesben.

Denverben nyert rangadót a San Antonio 2010. április 11. 10:18 Kulcsfontosságú győzelmet aratott a San Antonio Spurs az NBA Nyugati-főcsoportjában a minél előkelőbb rájátszásbeli helyezésekért folytatott csatában a Denver Nuggets felett. Az eddig otthon szinte verhetetlen coloradóiak 19 pontos zakót voltak kénytelek elkönyvelni és hátrányba kerültek a második helyért folyó csatában. Ezzel szemben Tim Duncan és társai a hetedik helyre jöttek előre.

Dallasi rangadót nyert a Boston Celtics 2010. március 21. 10:23 Értékes győzelmet aratott a Boston Celtics a Nyugati-főcsoport élmezőnyébe tartozó, nemrég 13 mérkőzéses nyerőszériát produkáló Dallas Mavericks otthonában az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság szombati játéknapján. A Kelták sorozatban negyedik győzelmükkel tartják harmadik helyüket keleten.

Wade magánszámával nyert a Miami 2010. március 7. 10:04 Az All Star-gála legértékesebb játékosa, Dwayne Wade 38 ponttal és tíz gólpasszal vette ki a részét a Miami Heat divízió-rivális Atlanta Hawks felett aratott győzelméből az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság szombati játéknapján. Megbosszulta magát, hogy pihenőt kapott az MVP-esélyes LeBron James, az NBA-éllovas Cleveland Cavaliers ugyanis kikapott a bombaformában játszó Milwaukee otthonában. Nyugaton tovább él a Dallas sorozata, a februárban átalakított Mavericks sorozatban 11. győzelmével második helyre jött előre a főcsoportjában.

A ligautolsó megszelídítette a Bikákat 2009. január 11. 06:43 Hazai pályán szenvedett vereséget a szebb napokat is megélt Chicago Bulls együttese a ligautolsó Oklahoma City Thundertől az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) 72. játéknapján, szombaton. A Bikák a hosszabbításban maradtak alul a Kevin Durant vezette vendégekkel szemben. A Golden State Warriors egymás után ötödik vereségét szenvedte el, ezúttal a Portland vendégeként maradtak alul. A Minnesota hatalmas csatában végül mindössze két ponttal volt jobb a Milwaukee-nál.

Túlórás Bucks-bukta a Boston ellen 2008. november 16. 07:28 Az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) szombati játéknapján a Milwaukee Bucks a hosszabbításig vitte hazai pályán a Boston Celtics ellen, ám a túlórából a bajnoki címvédő vendégek jöttek ki jobban és öt ponttal többel. A bostoniak tizenegyedik mérkőzésükön a kilencedik győzelmüket aratták.

Collison triplájával nyert az Oklahoma 2008. november 3. 07:48 Hazai pályán, izgalmas végjátékot követően három ponttal győzött az újonnan alakult Oklahoma City Thunder a Minnesota Timberwolves ellen az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) hatodik játéknapján – először az idény során. A győzelmet jelentő kosarat Nick Collison dobta a kosárba 16,4 másodperccel a végső dudaszó előtt. A másik vasárnapi mérkőzésen a New York Knicks második vereségét szenvedte el, ezúttal hazai pályán nem bírt a Millwaukee Bucksszal.

NBA, 6. játéknap: első győzelmét aratta az Oklahoma City Thunder 2008. november 3. 06:28 Első győzelmét aratta idén az Oklahoma City Thunder együttese az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) 6. játéknapján. Az áldozat a Minnesota Timberwolves volt, amelyet hazai pályán 88-85-re vert meg egy nagyon izgalmas végjáték után. A játéknap másik mérkőzésén tovább folytatódott a New York Knicks bukdácsolása, ezúttal otthon kapott ki a Millwaukee Buckstól 94-86-ra.