KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "KLAGENFURT"
Győzelemmel zárt otthon az Alba 2010. február 16. 22:02 Egygólos győzelmet aratott a Sapa Fehérvár AV 19 a Klagenfurt ellen az EBEL-ben, az alapszakasz utolsó hazai találkozóján. A fehérváriak 2-1-es sikere nagyban köszönhető annak, hogy higgadtabbak tudtak maradni ellenfelüknél.

Alaposan visszavágott a KAC a Volánnak 2008. december 2. 21:15 Visszavágott a Klagenfurt az Alba Volánnak a vasárnapi vereségért, miután az első húsz percben már 3-1-re vezetett, ezzel el is döntve a két pont sorsát. A kék-fehérekben ezúttal nem volt akkora átütő erő, hogy 1-4 után - ahogy két napja - felálljanak, s végül 5-1-es vereséget szenvedtek a KAC otthonában. Akárcsak legutóbbi, klagenfurti bajnokijukon.

A válogatottból is repülhet a portás 2008. december 1. 18:46 Nem mindennapi jelenet zajlott le az Alba Volán-Klagenfurt osztrák jégkorong bajnoki mérkőzésen vasárnap este, hiszen a lecserélt Hetényi Zoltán finoman fogalmazva sem örült kispadra ültetésének. Mi több, még az öltözőbe sem volt hajlandó bemenni a harmadok közötti szünetekben…

A Klagenfurt megállította az Alba Volánt 2008. szeptember 30. 21:30 Elszenvedte első vereségét az Alba Volán az osztrák jégkorong-bajnokság idei szezonjának 5. fordulójában. A négy győztes mérkőzéssel a háta mögött Klagenfurtban fellépő kék-fehérek 5-1-re kaptak ki az első hazai találkozóját játszó együttestől.

Mi is tudnánk így rajongani Husztiékért 2008. június 17. 11:03 Egy magára valamire adó, európainak nevezett város úgy fogja föl a labdarúgó Eb-t, mint egy nagy lehetőséget. Ebben az egy hónapban turisták, futballszurkolók tízezrei ismerik meg a helyszíneket, és egyszersmind véleményt alkotnak a stadionról, a város hangulatáról és a helyiek hozzáállásáról. Klagenfurt minden tekintetben igyekezett megfelelni az elvárásoknak.