KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "HETÉNYI ZOLTÁN"
Hetényi kimaradt a vb-keretből 2013. április 13. 00:02 Nagy meglepetésre Hetényi Zoltán kimaradt a vasárnap kezdődő divízió I-es világbajnokságon szereplő magyar jégkorong-válogatott keretéből.

Hazaérkezett a botrányhős kapus 2013. március 22. 12:45 Hazaérkezett Magyarországra Hetényi Zoltán, a magyar jégkorong-válogatott kapusa, akit vasárnap szexuális zaklatás és rendbontás vádjával rövid időre őrizetbe vettek az Egyesült Államokban.

Finnországba igazolt a magyar hokikapus 2011. szeptember 10. 16:11 Hetényi Zoltán, a magyar jégkorong-válogatott kapusa a Jokerit Helsinkihez szerződött, ugyanakkor a patinás finn klub egyelőre a farmcsapatában számít rá.

Megláttam az új Ocskay-Palkovics duót 2008. december 3. 16:42 Palkovics Krisztiánt és Pintér Zsófiát választotta az edzőbizottság az év jégkorongozójának. A beugró fiatal kapus, Becze Zoltán bravúrjainak, valamint a Fekete Dániel-Kovács Csaba duó remeklésének köszönhetően kilenc vesztes mérkőzés után nyert az Alba Volán az EBEL-ben. Az Újpest élre ugorhatott volna a MOL Ligában, de a Székesfehérváron és Dunaújvárosban vereséget szenvedő HC Csíkszereda kiütéses győzelmet aratott a Megyeri úton.

A válogatottból is repülhet a portás 2008. december 1. 18:46 Nem mindennapi jelenet zajlott le az Alba Volán-Klagenfurt osztrák jégkorong bajnoki mérkőzésen vasárnap este, hiszen a lecserélt Hetényi Zoltán finoman fogalmazva sem örült kispadra ültetésének. Mi több, még az öltözőbe sem volt hajlandó bemenni a harmadok közötti szünetekben…

Bécsben Szuper helyett Hetényi véd majd 2008. október 7. 08:46 Az Alba Volán a Graz99ers elleni hazai vereséget a Vienna Capitals otthonában aratott győzelemmel feledtetné kedden este 19:15 órától az osztrák élvonalbeli jégkorong-bajnokság (EBEL) alapszakaszának nyolcadik fordulójában. Ted Sator vezetőedző ismét változtatott a sorok összetételén, s ami meglepő: a finn Alanen az első sorba került.