KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "WTA_PARIZS"
Csehül elbántak Clijstersszel! 2011. február 13. 15:44 Két szettben legyőzték a hétfőtől világelső belga Kim Clijsterst a párizsi, fedettpályás WTA Grand Prix vasárnapi döntőjében! A cseh Petra Kvitova kerek egy óra alatt múlta felül az idei Australian Open nyertesét a Stade de Coubertinben. Idei második, összesen a harmadik tornagyőzelmét aratta a cseh lány.

Szávay önbizalma továbbra is törékeny 2010. február 12. 22:49 Hiába vezetett Szávay Ági 6:2, 3:1-re Melanie Oudin ellen a párizsi 700 ezer dollár összdíjazású tenisz Grand Prix negyeddöntőjében, a 18 éves amerikai fordított és két óra alatt legyőzte a magyart (2:6, 6:4, 6:2).

Íme Szávay párizsi ellenfele! 2010. február 7. 21:48 Szávay Ágnes a fehérorosz Olga Govorcova ellen kezd az "Open GDF Suez" elnevezésű, 700 ezer dollár összdíjazású kemény pályás WTA-tenisztorna első fordulójában. Ha továbbjut a magyar lány hétfőn Párizsban, akkor a papírforma szerint a harmadik kiemelt belga Yanina Wickmayer várhat rá a nyolcaddöntőben.

Serena Williams játék nélkül búcsúzott 2009. február 14. 17:32 A világelső amerikai Serena Williams hátsérülése miatt visszalépett a szombat délutáni elődöntőtől Párizsban, a 700 ezer dollár összdíjazású keménypályás női tenisztornán. Ellenfele, az orosz Jelena Gyementyjeva így játék nélkül került a döntőbe. Ott a franciák üdvöskéjével, Amélie Mauresmóval találkozik, aki három szettben győzte le a szerb Jelena Jankovicsot.

A világelső Párizsban parádézott 2009. február 12. 22:40 Nagyszerűen játszott és két sima szettben nyert a világelső Serena Williams a 700 ezer dollár összdíjazású keménypályás női tenisztornán Párizsban. A második helyen rangsorolt Jelena Jankovics három játszmában jutott a harmadik fordulóba a kínai Na Li ellen.