KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "VITÓRIA GUIMARAES"
A Porto halmozza a kupákat 2011. május 22. 20:20 Az Európa-liga, a bajnokság és a hazai szuperkupa után a Portugál Kupát is megnyerte a Porto, miután 6-2-re letaglózta a Guimaraest a lisszaboni döntőben.

A Sporting négyet vágott a Portónak 2009. február 5. 00:27 A Sporting és a Benfica együttese vívja a Portugál Ligakupa (Carlsberg Cup) március 22-i döntőjét, miután mindkét csapat hazai győzelmet ünnepelhetett szerda este.

Portugália: Nem feledünk, Fehér Miklós! 2008. november 2. 15:46 A tragikusan fiatalon, 24 évesen elhunyt magyar válogatott csatár, Fehér Miklós halála óta negyedik alkalommal vendégeskedik vasárnap este az SL Benfica labdarúgócsapata Guimaraesben, ahol a mérkőzés előtt megemlékezést tartanak a pályán 2004 januárjában életét vesztő magyar csatárról.

UEFA-kupa: Crouch volt a hős, túlórában ment tovább a Portsmouth 2008. október 3. 01:07 Hiába fordította meg az első mérkőzésen begyűjtött kétgólos hátrányát az UEFA-kupa főtáblájának első fordulójában a visszavágón a Vitória Guimaraes, a hosszabbításban az angol válogatott Peter Crouch kétszer is betalált, így a Portsmouth jutott a csoportkörbe.

A CAS visszautasította a Benfica és a Vitória kérvényét 2008. július 15. 12:35 A Nemzetközi Sportbíróság (CAS) visszautasította a Benfica és a Vitória Guimaraes kérvényét, miszerint zárják ki a labdarúgó Bajnokok Ligájából a Porto együttesét.