KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "TUZSÉR"
A Tuzsért is kiejtették a váciak 2008. május 24. 19:54 Hiába egyenlített ki kétszer is az NB II Keleti csoportjának utolsó előtti helyén álló Tuzsér Vácon, a hazaiak az utolsó percben újabb gólt szereztek, s ezzel kiejtették a vendégeket.

Otthon hozta a kötelezőt a Kazincbarcika 2008. május 10. 20:19 A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 27. fordulójában a kieső helyen álló Tuzsér látogatott Kazincbarcikára. A küzdelmes mérkőzésen a vendéglátók végig irányították a játékot, így a hosszabbításban szerzett tuzséri szépítés sem változtatott a tényen: a KBSC 2-1-es sikerével begyűjtötte a három pontot.

Korai még temetni a tuzséri focit 2008. április 21. 21:39 Ismét felcsillant a remény a bennmaradásra az NB2-ben a Tuzsér labdarúgó-csapata számára, miután Jászberényben vesztett állásból fordítva, meglepő és fölényes győzelmet aratott a szabolcsi kiscsapat. Győzelmével rendkívül hosszú és már-már kínos sorozatot adott át a múltnak Virovecz Pál együttese.