KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "RAINER SCHÜTTLER"
Búcsúzott a szervakirály Ivo Karlovic 2009. január 9. 18:39 A szabadkártyás indiai Somdev Dev Varman búcsúztatta a brutális szerváiról nevezetes horvát Ivo Karlovicot az Indiában zajló 450 ezer dollár összdíjazású férfi tenisztorna negyeddöntőjében. A meglepetésember hazai játékos mellett a horvát Marin Cilic, a spanyol Marcel Granollers és a németek rutinos teniszezője, Rainer Schüttler jutott elődöntőbe a Chennai Openen.

Tenisz, Szentpétervár: folytatja menetelését Andy Murray 2008. október 22. 18:02 A vasárnap Madridban diadalmaskodó brit Andy Murray győzelemmel kezdett az 1,049 millió dollár összdíjazású szentpétervári férfi tenisztornán.

Peking 2008: Schüttler mégis elindulhat az olimpiai játékokon 2008. augusztus 4. 13:24 Az athéni olimpián párosban ezüstérmes német Rainer Schüttler indulhat a pekingi nyári játékok tenisztornáján - döntött hétfőn a nemzetközi Sportdöntőbíróság (CAS).

Beütötte magát Rafael Nadal a döntőbe 2008. július 4. 18:29 Rafael Nadal három szettben, 6:1, 7:6 (7-3), 6:4-gyel behúzta a Rainer Schüttler elleni elődöntőt az angol nyílt teniszbajnokságon, így Roger Federerrel találkozik a vasárnapi szuperdöntőben. A spanyol a második szettet leszámítva gond nélkül hozta az összecsapást, és összességében megérdemelten jutott be a Grand Slam-torna fináléjába.

Schüttler már elődöntőben Wimbledonban 2008. július 3. 19:33 Rainer Schüttler öt szettben, több mint ötórás csatában verte Arnaud Clement-t az angol nyílt teniszbajnokság negyeddöntőjében. A szerda este sötétedés miatt félbeszakadt összecsapás csütörtöki folytatása a német játékos győzelmét hozta, és megérdemelten jutott a legjobb négy közé, ahol a spanyol Rafael Nadal lesz az ellenfele. A párharc továbbjutója a Roger Federer, Marat Szafin találkozó győztesével mérkőzik a döntőben.

Tenisz, Wimbledon: Schüttler és Clement csütörtökön folytatja 2008. július 2. 21:59 Az angol nyílt teniszbajnokság férfi egyesének negyeddöntői közül hármat már szerdán lejátszottak, a negyediket viszont csak csütörtökön fejezik be, a Rainer Schüttler (német) – Arnaud Clement (francia) mérkőzés 6:3, 5:7-es állásnál sötétedés miatt félbeszakadt.