KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "PAVEL_BRUTT"
Brutté a királyetap a Romandiai Körön 2011. április 27. 17:48 Az orosz Pavel Brutt nyerte a Romandiai Körverseny első szakaszát, ami gyakorlatilag a királyetap, az egyetlen hegyi befutóval végződő nap volt a svájci WorldTour-viadalon.

A szökevény Pavel Brutt szakaszgyőzelme 2008. május 14. 17:04 A Tinkoff Credit Systems versenyzője, az orosz Pavel Brutt nyerte az Olasz kerékpáros körverseny (Giro d’Italia) ötödik, Belvedere Marittimo és Contursi Terme közötti 203 kilométeres szakaszát. A győztes 5:04:52 órás eredménnyel tudta le a távot annak az ötfős szökevénycsoportnak az egyik tagjaként, amely szinte a rajt után az élre állt és nem hagyta, hogy a mezőny maga alá gyűrje. Összetettben nem történt változás, a rózsaszín trikót változatlanul az olasz Franco Pellizotti viselheti, bár ezt csak a hajrában tudta visszavenni a rá így veszélyes, szintén a szökevények között tekerő Francisco Perez-Sancheztől.