KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "OLGA GOVORCOVA"
Pazarul hajrázott Szávay Ági 2010. június 14. 20:42 Menetálisan és pszichikailag is erős volt az első számú magyar teniszező: Szávay Ágnes 3:6, 6:2, 7:6-re győzött Olga Govorccova ellen a 600 ezer dollár összdíjazású eastbourne-i füves pályás verseny első fordulójában. Klasszisunk már brékelőnyben volt a döntő szettben, majd ellenfele egyenlítését követően 7-2-re hozta a rövidítést.

Íme Szávay párizsi ellenfele! 2010. február 7. 21:48 Szávay Ágnes a fehérorosz Olga Govorcova ellen kezd az "Open GDF Suez" elnevezésű, 700 ezer dollár összdíjazású kemény pályás WTA-tenisztorna első fordulójában. Ha továbbjut a magyar lány hétfőn Párizsban, akkor a papírforma szerint a harmadik kiemelt belga Yanina Wickmayer várhat rá a nyolcaddöntőben.

Tenisz, Los Angeles: Govorcsova búcsúztatta Hantuchovát 2008. július 23. 07:28 A 600 ezer dollár összdíjazású, II. kategóriás, Los Angelesben zajló WTA-tornán a női egyesek második fordulójában búcsúzott a további küzdelmektől a hatodik helyen kiemelt szlovák Daniela Hantuchova, akit a fehérorosz Olga Govorcsova győzött le két játszmában.

Roland Garros: Szugijama már a 64 között búcsúzni kényszerült 2008. május 29. 15:52 A francia nyílt teniszbajnokság 2. fordulója jelentette a végállomást Szugijama Ainak, miután 6:0, 7:5-ös vereséget szenvedett Olga Govorcsovától.