KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "MJJSE"
Az utolsó harmadban döntött az Alba 2008. október 26. 20:40 A férfi jégkorong Mol-liga vasárnap este Miskolcon az Alba Volán vendégjátékával folytatódott. A „jegesmacik” és a fehérváriak kiegyenlített első két harmadot vívtak egymással, az utolsó húsz percben viszont csak a vendégek találtak be, így 3-1-es győzelemmel utazhattak haza Miskolcról.

A Steaua faképnél hagyta a Miskolcot 2008. október 3. 20:57 Hazai pályán szenvedett újabb vereséget a jégkorong MOL-ligában a Miskolci Jegesmedvék csapata. A borsodiak három gólos hátrányból próbáltak visszakapaszkodni a román Steaua Bucuresti ellen, de a remek hajrá csak a kozmetikázásra volt elegendő.

Jégkorong, Miskolci Jegesmedvék: Ez még nem számít bele! 2008. szeptember 10. 08:08 Szerdán este már a Miskolci Jegesmedvék együttese is jégre lép a kedden elrajtolt magyar-román közös rendezésű jégkorong-bajnokságban, a MOL-ligában.