KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "MICHAEL_LLODRA"
Nadal a csúcsról várja Federert 2011. május 6. 17:22 Tökéletesen sikerült Rafa Nadal "bemelegítése" egy esetleges, Roger Federer elleni szupercsatára, a negyeddöntőben játszi könnyedséggel, 6:2, 6:2-re győzte le a franciák ötödik számú teniszezőjét, Michael Llodrát a Madridi Mastersen. Most már senki sem rendelkezik jobb győzelmi mérleggel a mallorcainál az open erában.

Megkezdte a menetelést Djoker 2011. február 22. 12:49 Megtette az első lépést második címvédése felé az Australian Open idei győztese, a szerb Novak Djokovics Dubajban (2.2 millió dollár, keménypálya). Azt a francia Llodrát intézte el, aki novemberben, Párizsban kifogott rajta.

Tenisznagyhatalom lett Szerbia! 2010. december 5. 18:15 Történelmi győzelmet aratott a szerb Davis Kupa-válogatott Belgrádban, amely a franciák 3-2-es legyőzésével először ért fel a teniszvilág tetejére. A vasárnapi, utolsó játéknapot még hátrányban kezdték hazaiak, ám a lelkes közönségük előbb Novak Djokovicsot, majd Viktor Troickijt hajszolta bele a győzelembe. A mindent eldöntő ütközetben utóbbi verte meg 2 óra 13 perc alatt tökéletesen simán, 3:0-ra Michael Llodrát.

Kiejtették a címvédőt Párizsban 2010. november 11. 18:33 Megtréfálták Novak Djokovicsot a párizsi Masters harmadik fordulójában, a hazai kedvenc Michael Llodra két szettben győzte lei a címvédő, világranglista-harmadik szerbet.

Így beszívatni valakit!!! - videó 2010. szeptember 8. 14:20 Bár Victor Hanescu a második fordulóban kiesett, a román fiú ritka nagy "szemtelenséget" követett el a francia Michäel Llodra ellen. Kettejük meccsének második játszmájában olyasvalami történt, amit a találkozót közvetítő riporterek sem tudtak igazán hová tenni. Az adogatást fogadó teniszező abszolút ziccerhez, leütéshez jutott, amikor egy teljesen váratlan megoldást húzott elő a cilinderéből. A vicces megmozdulást Llodra nem bocsátotta meg és három szettben győzött. Nézzük!

Federer visszavághat Wimbledonért 2010. augusztus 12. 22:50 Roger Federer két szettben legyőzte a francia Michael Llodrát, így bejutott a torontói kemény pályás ATP-torna negyeddöntőjébe.

Karambol a labdaszedő lánnyal – videó! 2009. június 24. 20:24 Nem mindennapi „karambol” lett a francia Michael Llodra veszte a wimbledoni teniszbajnokság második fordulójában! A teniszező nagy igyekezetében nekirohant a bírói pulpitusnak és ráesett egy labdaszedő lányra a Tommy Haas elleni csatában. A francia eleinte csak mosolygott az eseten, de annyira megütötte magát, hogy az első játszma közepén feladni kényszerült a találkozót.

Tsonga nem engedett a két szettből 2009. február 22. 16:18 Nem született meglepetés Marseille-ben: a negyedik kiemelt Jo-Wilfried Tsonga két szettben kényszerítette vereségre honfitársát Michaël Llodrát (7:5, 7:6 (7-3) a vasárnapi fináléban. A Le Mans-i születésű, top 10-be visszavágyó Tsonga idei második sikerét aratta.

Drámák a salakon, újabb hazai búcsúzók 2008. május 30. 17:53 Újabb négy játékos jutott be a legjobb tizenhat közé a francia nyílt teniszbajnokságon: a férfiaknál Nicolas Almagro és Michael Llodra, míg a nőknél Patty Schnyder és Agnieszka Radwanska nyert pénteken a harmadik fordulóban. Elmondható: papírforma-eredmények születettek, noha az ellenfelek között kiemelt játékosok is voltak.