KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "ISZTAMBUL"
Isztambul olimpiát rendezne 2020-ban 2011. augusztus 13. 17:17 A török miniszterelnök, Recep Tayyip Erdogan bejelentette, Isztambul beadja pályázatát a 2020-as nyári olimpia megrendezésére.

Vízilabda, férfi junior Eb: egygólos vereség a hollandoktól 2008. szeptember 11. 20:02 A magyar férfi junior vízilabda-válogatott az isztambuli Európa-bajnokság negyeddöntőjében egygólos (10-9) vereséget szenvedett Hollandiától, így a folytatásban csak az 5-8. helyért játszhat.

Vízilabda, junior Eb: az oroszokat is legyőzték a magyarok 2008. szeptember 9. 14:35 Az Isztambulban zajló junior férfi vízilabda Európa-bajnokságon harmadik mérkőzését is megnyerte a magyar válogatott, amely ezúttal Oroszországot győzte le két góllal. Magyarország így első helyen végzett a C csoportban és várhatja a negyeddöntőbeli folytatást.

Atlétikai EK, B csoport: negyedik és hatodik helyen a magyarok 2008. június 22. 21:32 A magyar férfi csapat a negyedik, a női pedig a hatodik helyen végzett az atlétikai Európa Kupa B csoportjának isztambuli versenyén.

Isztambul: sima siker után Radwanska harmadik tornagyőzelme 2008. május 24. 17:00 A második helyen kiemelt lengyel Agnieszka Radwanska nyerte a 200 ezer dollár összdíjazású isztambuli salakpályás női tenisztornát, miután a döntőben két szettben győzött az első helyen rangsorolt orosz Jelena Gyementyjeva ellen.

Isztambul: Radwanska szoros mérkőzésen nyert Pironkova ellen 2008. május 23. 14:39 A 2. helyen kiemelt Agnieszka Radwanska három játszmás mérkőzésen nyert Cvetana Pironkova ellen a 200 ezer dollár összdíjazású isztambuli tenisztornán.

Tenisz, Isztambul: Nagyja Petrova biztosan verte ellenfelét 2008. május 20. 13:59 A harmadik helyen kiemelt orosz Nagyja Petrova két játszmában, biztosan verte amerikai ellenfelét a 200 ezer összdíjazású isztambuli WTA-torna első fordulójában.