KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "HERNADI_LASZLO"
Hernádi László nyolcadik sikere hegyen 2008. szeptember 23. 10:49 Zsinórban nyolcadik alkalommal nyerte meg a gyorsasági hegyi autósok Közép-Európa Zónatrófea összetett versenyét Hernádi László. A BMW M3-assal versenyző tatai autós a hétvégén az ausztriai St. Agathában lépett a gázpedálra. Hernádi az osztrák menők mögött a hetedik helyen végzett, és ez elég volt számára ahhoz, hogy az összetettben ismét az első helyen zárjon.

Autósport: Hernádi László két szériában is 3. helyen végzett 2008. augusztus 19. 14:27 Két sorozatban egy-egy bronzérmet szerzett Hernádi László. A több szériában versenyző gyorsasági autós a hétvégén két helyszínen is rajthoz állt. A sikeres szereplés után a tatai versenyző visszavette a vezetést az FIA Közép-Európa Zónatrófeában.

Autósport: Hernádi második Boszniában 2008. augusztus 12. 15:12 A második helyen ért célba Hernádi László az FIA Hill Climb Zónatrófea boszniai állomásán. Az észak-bosnyák Cazin városában rendezett hegyi futamon Hernádit azonban épp az a Vladan Masanovics győzte le, aki az összetett versenyben egy ponttal vezetett a magyar pilóta előtt. A montenegrói Hondás előnye jelenleg hat pont a hétszeres bajnokkal szemben.

Autósport, FIA-Challenge: Hernádi László ismét győzött 2008. július 15. 11:41 A negyedik futamot is megnyerte az autós FIA Challenge-sorozatban Hernádi László.

Hernádi László és a BMW idén verhetetlen 2008. július 14. 13:56 Negyedik futamát is megnyerte az FIA Challenge-sorozatban induló Hernádi László. A tatai gyorsasági autóversenyző idén ismét szeretné megvédeni Európa Kupa-címét, ezért csaknem valamennyi FIA Challenge versenyen részt vesz a BMW M3-mal. A hétvégén a horvátországi Cabarban szerepelt, ahol az első résztávot követően csak a harmadik helyen állt, ám a második szakaszt fölényesen megnyerve ismét átvehette a futamgyőztesnek járó trófeát

Hernádi László Belgrádban is győzött 2008. július 8. 11:40 Belgrádban rendezték a Közép-Európa Zónabajnokság pályaverseny-sorozatának hatodik fordulóját. A versenyen elindult és győzött kategóriájában Hernádi László. A tatai autós a harmadik rajtkockából indulva végzett a mezőny élén. A BMW M3-mal versenyző Hernádi eddig öt versenyen indult és negyedszer állhatott a dobogó legfelső fokára. Ezzel természetesen vezeti az összetett ranglistát is.

Hernádi László a pályán is jól vezet 2008. június 5. 10:15 A Közép-Európa Zónabajnokságban (CEZ) sorozatában hétszer győztes Hernádi László idén nem csak a hegyi bajnokságban ér el remek eredményeket. A BMW M3-mal versenyző tatai autós több szlalombajnoki futamot is nyert már ebben az évben, míg a közelmúltban a a CEZ-sorozat pályabajnoki nyitányán is győzni tudott. A szlovéniai verseny első felvonásán Hernádi fölényesen győzött, a második napon azonban motorhiba miatt kiesett az addig biztosan vezető magyar.