KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "EUROPA_KUPA"
Szoros meccsen kapott ki a Szeged 2010. november 4. 21:31 Második mérkőzésén is vereséget szenvedett a szegedi női kosárlabdacsapat az Európa-kupában. Bencze Tamás vezetőedző csapata hazai pályán maradt alul 75-72-re a spanyol Gran Canariától.

Borzalmas hajrá, búcsúzott a Szeviép 2008. december 18. 21:12 A zárónegyed első hat percében pontképtelen Szeviép-Szeged hazai pályán kikapott a Panioniosz elleni Európa Kupa mérkőzésén, és ezzel el is búcsúzott a nemzetközi porondtól. A Tisza-partiak támadójátéka súlytalan volt a sérülés miatt kiváló Almind nélkül.

Pazarul kezdte a sorozatot a Szeviép 2008. október 22. 19:28 A Szeviép-Szeged női kosárlabdacsapata a svájci Neuchatelt fogadta az Európa-kupa első fordulójában. A vendégek az elején ráijesztettek Fürészékre, ám a Szeged nem ijedt meg saját árnyékától és magabiztosan hozta a mérkőzést, 79-51-re verte meg az ellenfelét. A Csongrád megyei gárdában Szakács Ildikó 24 ponttal zárt.

Atlétika összetett Európa Kupa: bennmaradtak a magyarok 2008. június 29. 20:20 A magyar férfi és női csapat is a bennmaradást jelentő utolsó előtti, hetedik helyen végzett a Finnországban rendezett összetett atlétikai Európa Kupában az első ligában.

Atlétikai EK, B csoport: negyedik és hatodik helyen a magyarok 2008. június 22. 21:32 A magyar férfi csapat a negyedik, a női pedig a hatodik helyen végzett az atlétikai Európa Kupa B csoportjának isztambuli versenyén.

Atlétikai EK, Annecy: a férfiaknál brit és nőknél orosz győzelem 2008. június 22. 20:13 A férfiaknál Nagy-Britannia, a nőknél Oroszország nyerte az atlétikai Európa Kupát az élvonalban. A versenyt a a franciaországi Annecyben rendezték, méghozzá idén utoljára, hiszen 2009-től a csapat Európa-bajnokság váltja fel az EK-t.