KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "DAC DUNAJSKA STREDA"
DAC-Slovan: hazai siker, üres lelátók 2010. október 2. 21:37 A hajrában fordított a DAC a Slovan Bratislava ellen a szlovák élvonal (Corgon Liga) 11. fordulójának szombat esti mérkőzésén. Atrocitás a várakozásoknak megfelelően nem történt, hiszen zárt kapuk mögött játszották a meccset.

Jótékonyság: döntetlen a Honvéd-DAC barátságos mérkőzésen 2008. november 25. 20:19 A Budapest Honvéd és a Dunajska Streda 1-1-es döntetlen játszott a Bozsik Stadionban azon a jótékonysági labdarúgó-mérkőzésen, melynek bevételét a vendégcsapat november elsejei, Slovan Bratislava elleni szlovák bajnoki összecsapásán megsérült szurkolók javára ajánlották fel.

DAC-Slovan után: drukkerek tüntettek a Miniszterelnöki Hivatalnál 2008. november 8. 15:49 Több mint ezren, különböző futballklubok szurkolótáborának tagjai gyűltek össze szombat délután a fővárosi Kossuth téren, a Miniszterelnöki Hivatal előtt, hogy az egy héttel ezelőtti dunaszerdahelyi szlovák rendőri fellépés ellen tiltakozzanak. A Miniszterelnöki Hivatal előtti teret a rendőrség fémkordonokkal körbezárta, csoportokban, rendőri biztosítás mellett vonultak be a Fehérvár, az Újpest, a Ferencváros és a Kispest szurkolói, miközben "Vesszen Trianon", "Ria, ria, Hungária" jelszavakat skandáltak, és Ján Slotát - a Szlovák Nemzeti Párt elnökét - szidalmazták.

Képpel bizonyítaná igazát Szlovákia 2008. november 5. 19:23 Továbbra sem nyugszanak a kedélyek a múlt szombati Dunaszerdahely-Slovan Bratislava futballmérkőzésen történtek miatt: a Plus jeden deň című helyi bulvárlap például arról szól, hogy a belügyminisztérium kedden egy fotóval próbálta bizonyítani, igenis a DAC-ért szurkolók provokáltak a botrányos találkozón.

Nem történt haláleset a DAC-Slovanon 2008. november 1. 15:55 Kis híján életét vesztette egy magyar szurkoló a szombat délutáni Dunaszerdahely-Slovan Bratislava szlovák bajnoki labdarúgó-mérkőzés alatt. A drukkert nem hivatalos információk szerint újra kellett éleszteni, majd mentőhelikopterrel szállíották a pozsonyi kórházba, azóta már stabil az állapota. A rendőrség néhány személyt letartóztatott, tucatnál is több sérültről érkeztek jelentések. A 4-0-s pozsonyi győzelemmel zárult találkozó negyedóráig állt, amikor a 15. percben kommandósok hatoltak a magyar drukkerek szektorába.

Labdarúgás, DAC-Slovan: rendbontás miatt negyedórát állt a meccs 2008. november 1. 15:27 Rendbontás miatt negyedórát állt a játék a Dunajska Streda-Slovan Bratislava szlovák bajnoki labdarúgó-mérkőzésen. Egy magyar szurkolót mentőhelikopterrel szállítottak kórházba.