KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "APRILIA"
Az Aprilia nem indul, mi lesz Talmával? 2009. november 24. 15:18 Mégsem indít csapatot az Aprilia a jövőre induló Moto2 gyorsaságimotoros versenysorozatban - jelentette be a gyártó anyacége, a Piaggio csoport kedden. Ezzel bizonytalanná vált a magyar motoros Talmácsi Gábor sorsa, aki az olasz istálló gyári pilótája lett volna.

Talmácsi Gábor két klasszissal tesztel 2008. november 24. 19:14 Hétfőtől a valenciai Ricardo Tormo-pályán gyakorol Talmácsi Gábor, aki a nyitó napon a 250 kcm-es kategória egyik legjobbjával, Alvaro Bautistával, valamint a 125 kcm-esek idei világbajnokával, Mike Di Meglióval tesztelte az Aprilia negyedliteres csodáját. A nyolcadliteresek tavalyi magyar legjobbja elégedett volt a tapasztalatokkal, folyamatos javulást érzett motorjában.

Barbera az edzés végén ugrott az élre 2008. augusztus 15. 16:04 A Team Tóth versenyzője, Hector Barbera volt a leggyorsabb a 250 kcm-es kategória első időmérő edzésén a gyorsasági motorkerékpáros vb-sorozat Cseh Nagydíján. A tréninget jórészt nedves pályán, változó körülmények között rendezték meg, és Barbera a gyakorlás végén ugrott az élre. A második helyen Mika Kallio (KTM), mögötte Marco Simoncelli (Gilera) zárt.

Talmácsi a második sor legvégéről indul 2008. május 17. 14:52 Tegnapi eredményéhez képest javított, ám nem lehet elégedett Talmácsi Gábor, aki a gyorsasági motoros-vb-n a 125 köbcentisek Le Mans-i futamának mai, utolsó időmérő edzésén 1:44:210 perces eredményével az ötödik leggyorsabb volt, ami összesítésben a 8. rajthelyre volt elegendő számára. A holnap délelőtt 11 órakor kezdődő Francia Nagydíj éléről csapattársa, a spanyol Sergio Gadea indulhat.