KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "ALJONA_BONDARENKO"
Küzdelmesebb meccset várt Szávay Ági 2009. július 11. 19:41 Remek teljesítményt nyújtott Szávay Ágnes a 220 ezer dollár összdíjazású GDF Suez Grand Prix tenisztornán, 61 perc alatt nyert Aljona Bondarenko ellen az elődöntőben, így vasárnap is pályára lép a budapesti eseményen. A magyar klasszis mindössze három játékot veszített, a fináléban az első helyen kiemelt Patty Schnyder lesz az ellenfele.

Czink lemosta a pályáról Bondarenkót 2009. január 5. 08:30 Czink Melinda közép-európai idő szerint hétfőre virradóra felborította a papírformát a brisbane-i keménypályás női tenisztorna első fordulóban: a világranglista 105. helyezettjeként 1 óra 20 perc alatt 7:6 (7-3) 6:1-re verte a rangsorban az előkelő 34. pozíciót elfoglaló ukrán Aljona Bondarenkót. Czink ellenfele a második körben a harmadikként kiemelt francia Marion Bartoli lesz.

Ukrán ellenfél vár Czinkre a főtáblán 2009. január 4. 16:52 Legyőzte kínai ellenfelét a selejtező utolsó fordulójában és ezzel a főtáblára jutott Czink Melinda az ausztráliai Brisbane-ben rendezett 220 ezer dollár összdíjazású női tenisztornán. A magyar játékosra az első körben, a jövő hét elején az ukrán Aljona Bondarenko vár majd.

Jön V. Williams és Radwanska rangadója 2008. augusztus 30. 19:00 A tavaly nyolcaddöntős Agnieszka Radwanska 75 perc alatt nyert Dominika Cibulkova ellen az amerikai nyílt teniszbajnokság, a US Open női tornájának harmadik fordulójában. A korábbi világelső, 7. helyen kiemelt Venus Williams 55 perc alatt legyőzte Aljona Bondarenkót, a következő körben éppen a krakkói klasszissal találkozik.

Tenisz, US Open: Venus Williams simán győzött Bondarenko ellen 2008. augusztus 30. 18:38 A korábbi világelső, 7. helyen kiemelt Venus Williams 55 perc alatt legyőzte Aljona Bondarenkót az amerikai nyílt teniszbajnokság, a US Open 3. fordulójában.