Cziráki 30. az összetettben a Padanián

Szerző: shLétrehozva: 2011. szeptember 8. 08:25
Tegnap a Cziráki István részvételével zajló olaszországi UCI 2.1 kategóriás Europe Tour verseny, a Giro di Padania, Loano és Vigevano közötti 187 km-es szakasza a várakozásoknak megfelelően sprint befutóval ért véget, mely a Liquigas - Cannondale versenyzőjének, Elia Vivianinak a győzelmét hozta, aki összetettben is átvette a vezetést, honfitársától, Sacha Modolótól.

Cziráki Pityesz 8 mássodperc hátránnyal, az ötvenedik helyen érkezett meg, az összetett versenyben pedig a harmincadik helyet foglalja el.

A győztes elmondta, hogy csalódás volt számára a kedden elért második helyezése, de a második szakaszon javítani tudtak, csapata nagyszerűen dolgozott, így már tíz méterrel a cél vonal előtt magasba emelhette karjait.