A legnehezebb lengyel szakasz teljesítve

Szerző: shLétrehozva: 2011. május 7. 09:01
Kontinentális csapatunk, az Ora Hotels-Carrera sora túl van a lengyelországi UCI 2.1-kategóriás Szlakiem Grodòw Piastowskich viadal első és egyben leghosszabb szakaszán, ami során 191 kilométert kellett teljesíteni „négy Dobogókővel”.

A Jawor és Legnica közötti táv végén együtt érkezett a főmezőny, sprinbefutón eldöntve a helyezéseket, a győzelmet a cseh Jiri Hochmann szerezte meg. Az Ora Hotels magyarjai közül Simon Péter érkezett meg a pelotonnal, a 37. helyen.

A többiek egy 12 perc hátránnyal befutó sorban tekerve „rápihentek” kicsit a ma délutáni 70 kilométeres sík félszakaszra, ahol Lovassy Krisztián lehet jó a hajrán. Délelőtt egy 27 kilométeres időfutam vár a bringásokra.