KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "ZSIVOCZKY_GYULA"
U18: túl erős volt Ausztria 2010. május 19. 17:48 Kétgólos vereséget szenvedett U18-as válogatottunk szerdán kora délután Sopronban Ausztria korosztályos együttesétől -írja az mlsz.hu. Zsivoczky Gyula szövetségi edző csapata már az első percben hátrányba került, a találkozó utolsó félóráját pedig tíz emberrel játszotta le.

A továbbjutás szélén a magyar fiatalok 2008. szeptember 24. 19:34 Megnyerte második mérkőzését az U17-es magyar labdarúgó-válogatott, miután 1-0-ra verte Szombathelyen Bosznia-Hercegovina együttesét, és ezzel a fiatalok nagyon közel kerültek a továbbjutáshoz. Zsivoczky Gyula tanítványai a 80. percben büntetőből szerezték meg a győzelmet jelentő találatot, így a Grúzia elleni döntetlen után már négy ponttal, a második helyen állnak csoportban.