KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "WTA_TOKIO"
Tokió: semmi sem lett a magyar derbiből 2012. szeptember 21. 13:42 A világranglista 60. helyén álló Babos Tímea nem lesz főtáblás a több, mint kétmillió dolláros Toray Pan Pacific Openen, rögtön az első fordulóban kiesett a selejtezőben. A 19 éves magyar csak négy gémet tudott megnyerni pénteken Nyina Bratcsikovával szemben. Czink Melinda vezetett a döntő szettben 4:3-ra a spanyol Silvia Soler-Espinosa ellen, amikor fel kellett adnia a mérkőzést sérülés miatt, Arn Gréta csak az első szettben tudott méltó ellenfele lenni a luxemburgi Mandy Minellának.

Ellenfelet kapott Arn Gréta Tokióban 2011. szeptember 26. 16:47 A 13. helyen kiemelt Julia Görges lesz Arn Gréta ellenfele a tokiói 2,05 millió dolláros tenisztorna 2. fordulójában, miután a német két szettben győzte le a francia Pauline Parmentier-t.

A második körben Arn Gréta Tokióban 2011. szeptember 25. 10:05 Sikerrel vette az első akadályt Arn Gréta a 2,05 millió dolláros tenisztornán, a svéd Sofia Arvidsson legyőzésével a második fordulóba jutott.

Wozniacki felállt és Tokió bajnoka lett 2010. október 2. 11:44 Szezonbeli ötödik WTA Tour-győzelmét aratta a tokiói 2 millió dollár összdíjazású női tenisztornán Caroline Wozniacki, aki hátrányból fordítva győzte le Jelena Gyementjevát a szombati fináléban.

Közel Wozniacki a világelsőséghez 2010. október 1. 10:36 Bejutott a fináléba a második fordulóban Arn Grétát búcsúztató Caroline Wozniacki a tokiói 2 millió dollár összdíjazású női tenisztornán, annak ellenére, hogy a döntő szettben 5:0-s előnyét kis híján eladta Viktorija Azarenka ellen. A Wimbledon óta menetelő (23-2-es győzelmi mérleggel rendelkező) dán mérföldkő kapujához érkezett: jövő héten akár átveheti a világelsőséget Serena Williamstől.

Dán szépség verte Arn Grétát 2010. szeptember 28. 13:22 Nem tudta meglepni Arn Gréta az első kiemelt, világranglista-második Caroline Wozniackit a kétmillió dollár összdíjazású tokiói WTA-torna második fordulójában. A magyar lány egy óra, hat perc alatt szenvedett 6:1, 6:3-as vereséget. Nincs több magyar versenyben.

Arn Gréta győzött, világsztár vár rá 2010. szeptember 26. 13:48 Sikerrel vette az első fordulót a selejtezőből a főtáblára jutott Arn Gréta a 2 millió dollár összdíjazású tokiói tenisztornán vasárnap, miután két szettben legyőzte a brit tehetséget, Laura Robsont.

Arn főtáblás, Szávay GS-bajnokkal kezd 2010. szeptember 25. 14:06 Feljutott a főtáblára Arn Gréta a tokiói kétmillió dollár összdíjazású tenisztornán, miután a selejtező második fordulójában 6:0, 6:7, 6:3-ra legyőzte Elena Baltachát.

Szafina és Kuznyecova jutott a fináléba 2008. szeptember 20. 09:22 Könnyedén jutott Dinara Szafina a Tokióban zajló 1,34 millió dollár összdíjazású női keménypályás tenisztorna fináléjába, miután két szettben verte Nagyja Petrovát. A másik ágon Szvetlana Kuznyecova harcolta ki a döntőbe kerülést Kateriona Srebotnik legyőzésével.

Tenisz, Tokió: kiemeltek sikerei, Szávayék a napi programban 2008. szeptember 18. 09:36 A szerb Jelena Jankovic mellett az ugyancsak kiemelt orosz Jelena Gyementyjeva és lengyel Agnieszka Radwanska is bejutott a nyolc közé az 1,34 millió dollár összdíjazású tokiói keménypályás női tenisztornán.