KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "VICTOR_HANESCU"
Így beszívatni valakit!!! - videó 2010. szeptember 8. 14:20 Bár Victor Hanescu a második fordulóban kiesett, a román fiú ritka nagy "szemtelenséget" követett el a francia Michäel Llodra ellen. Kettejük meccsének második játszmájában olyasvalami történt, amit a találkozót közvetítő riporterek sem tudtak igazán hová tenni. Az adogatást fogadó teniszező abszolút ziccerhez, leütéshez jutott, amikor egy teljesen váratlan megoldást húzott elő a cilinderéből. A vicces megmozdulást Llodra nem bocsátotta meg és három szettben győzött. Nézzük!

Megizzasztották a visszatérő Federert 2010. március 15. 10:28 Győzelemmel tért vissza a januári Australian Openen aratott győzelme óta nem látott Roger Federer a 3,645 millió dollár összdíjazású Indian Wells-i tenisztornán. A viadal korábbi háromszoros bajnokát megizzasztotta a román Victor Hanescu, aki elcsente tőle a második szettet, de a harmadik felvonásban a világelső esélyt sem adott neki, és a 32 közé jutott.

Tenisz, Szentpétervár: Murray továbbjutott, Szafin kiesett 2008. október 23. 20:07 Az első helyen kiemelt brit Andy Murray két sima játszmában nyert lett riválisa ellen, s ezzel bejutott a legjobb nyolc közé az 1,049 millió dollár összdíjazású szentpétervári férfi tenisztornán.

Tenisz, Metz: Stepanek továbbjutott, Hanescu kiesett 2008. október 2. 21:32 A 370 ezer euró összdíjazású franciaországi fedettpályás férfi tenisztorna szerdai eredményei:

Tenisz, Gstaad: Victor Hanescu első tornagyőzelmét aratta 2008. július 13. 15:20 Az aktuális ATP-világranglista 80. helyén álló, 27 éves román Victor Hanescu nyerte a 389 ezer euró összdíjazású, salakpályás tenisztornát Gstaadban, miután a döntőben két sima játszmában bizonyult jobbnak ellenfelénél, az orosz Igor Andrejevnél.

Tenisz, Gstaad: Igor Andrejev csatlakozott Hanescuhoz 2008. július 13. 12:27 Az orosz Igor Andrejev lesz a román Victor Hanescu ellenfele a döntőben a 389 ezer euró összdíjazású svájci salakpályás férfi tenisztornán.

Tenisz, Gstaad: döntőbeli riválisára vár a Wawrinkát verő Hanescu 2008. július 12. 21:08 A román Victor Hanescu három szettben verte a hazai pályán szereplő, első helyen kiemelt svájci Stanislas Wawrinkát a 389 ezer euró összdíjazású Gstaadban zajló ATP-torna férfi egyeseinek elődöntőjében.