KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "PAULINE_PARMENTIER"
Ellenfelet kapott Arn Gréta Tokióban 2011. szeptember 26. 16:47 A 13. helyen kiemelt Julia Görges lesz Arn Gréta ellenfele a tokiói 2,05 millió dolláros tenisztorna 2. fordulójában, miután a német két szettben győzte le a francia Pauline Parmentier-t.

Tenisz, Bad Gastein: Pauline Parmentier nyerte a tornát 2008. július 20. 15:02 Két szettben nyert a negyedik helyen kiemelt Pauline Parmentier a 175 ezer dollár összdíjazású női tenisztornán, Bad Gasteinben. A francia versenyző mindkét játszmát 6:4-re nyerte Lucie Hradeczka ellen.

Parmentier parancsolt megálljt Szávaynak 2008. július 19. 16:01 Szávay Ágnes az elődöntőben búcsúzott a 175 ezer dollár összdíjazású Bad Gastein-i tenisztornán, miután két szettben 6:4, 6:2-es vereséget szenvedett Pauline Parmentier-től. A francia a játék minden elemében felülmúlta ellenfelét, és teljesen megérdemelten jutott a döntőbe, ahol a Marija Koritceva-Lucie Hradecka összecsapás győztesével mérkőzik meg.