KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "NEW YORK ISLANDERS"
Még mindig csak egy ura van New Yorknak 2011. december 23. 09:08 Hazai pályán sorozatban ötödjére verte meg a New York Rangers a helyi rivális Islanderst az észak-amerikai profi hokiligában (NHL).

Őrült NHL-mérkőzés, 13 találattal 2011. február 14. 09:20 Az első és a harmadik harmad egyaránt öt-öt gólt hozott, végül hosszabbítás után 7-6-ra győzött a New York Islanders a Buffalo Sabres ellen az NHL alapszakaszának vasárnapi játéknapján.

Másodszor nyert a sereghajtó az NHL-ben 2010. december 17. 10:01 A sereghajtó New York Islanders 3-2-re nyert a vendég Anaheim Ducks ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) csütörtöki játéknapján. A Szigetlakóknak ez volt a második sikerük 22 mérkőzés alatt.

Fekete New York-i nap az NHL-ben 2010. december 6. 09:14 Egy játéknap alatt mindkét New York-i együttes leszerepelt saját közönsége előtt az NHL-ben, miután a sereghajtó Islanders 3-2-re kapott ki a Stanley-kupa döntősétől, a Philadelphia Flyerstől, a Rangers pedig az Ottawa Senatorsszal nem bírt.

NHL:az Islanders „bámulatos” sorozata 2010. november 25. 09:41 Tizenhárom mérkőzéssel folytatódott az alapszakasz az észak-amerikai profi jégkorongligában: hat találkozót nyert a hazai, hetet pedig a vendégcsapat. A New York Islanders saját közönsége előtt kapott ki hosszabbítás után 4-3-ra a Columbus Blue Jacketstől, sorozatban tizennegyedszer (!!!) hagyta el vesztesen a pályát…

Meghátrált a Hurrikántól a Colorado 2010. január 9. 11:11 Három hazai és egy vendéggyőzelem született az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) pénteki játéknapján. Hétgólos meccsen nyert a Dallas, értékes sikert aratott Calgaryban a Columbus, nem bírt a Colorado a Carolina Hurricanesszel.

NHL: Islanders-siker a városi rangadón 2009. december 17. 07:35 Nyolc mérkőzéssel folytatódott az alapszakasz az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL): öt találkozón a hazai csapatok győztek, három alkalommal pedig a vendégek örülhettek. A New York-i városi rangadón az Islanders hatalmas csatában nyert 2-1-re a Rangers arénájában.

A Szigetlakók választhatnak először 2009. április 15. 07:20 Az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) a New York Islanders nyerte a draft sorsolását, ennek értelmében a elsőként választhatnak az újoncok közül a soron következő évadot megelőző játékosbörzén.

New York: 42 bomba hatástalanítva 2009. március 28. 08:42 Volt játékosa tréfálta meg a Detroit Red Wings együttesét az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) alapszakaszának 163. játéknapján. A bajnok a New York Islanderst fogadta, és a vendégek kapusa negyvenkét védést mutatott be. A hálóőr korábban a Vörös Szárnyak keretéhez tartozott, és most élete első sutoutját ünnepelhette.

Az Islanders 14. idegenbeli veresége 2009. január 9. 07:18 Nem tudott javítani katasztrofális idegenbeli mérlegén a New York Islanders és az Ottawa Senators az észak-amerikai profi jégkorong-bajnokság (NHL) alapszakaszának csütörtöki játéknapján. Előbbi 5-2-re kapott ki a Calgary vendégeként, míg utóbbi a Boston Bruins otthonából térhetett haza vesztesen.