KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "LEIXOES SC"
A Benfica letörte a feltörekvők szarvát 2009. február 27. 23:58 Ha nehezen is, de végül a Benfica örülhetett, miután a portugál labdarúgó-bajnokság 20. fordulójának egyik rangadóján 2-1-re legyőzte a titokban nemzetközi kupaálmokat szövögető Leixoes gárdáját.

Portugália: a teljes edzői stábot leléptették a Rio Ave meccsén 2008. november 21. 23:31 Idegenben aratott győzelmet a listavezető Leixoes a Rio Ave otthonában a portugál élvonalbeli labdarúgó bajnokság (Liga Sagres) 9. fordulójában pénteken.

Portugália, Liga Sagres: hazai környezetben betlizett a Sporting 2008. november 15. 23:24 A portugál első osztályú labdarúgó-bajnokság (Liga Sagres) 8. fordulójában saját közönsége előtt égett le a Sporting Lisboa: 1-0-s vereséget szenvedett otthon a Leixoes ellen.

A hajrában vesztett pontokat a Benfica 2008. október 7. 00:06 Egy szót sem szólhat a Benfica, amiért csak 1-1-es döntetlenre végzett a Leixoes vendégeként a portugál labdarúgó-bajnokság, a Liga Sagres 5. fordulójában. A 31-szeres bajnok az első félidőben szerezte meg a vezetést, ám a sors igazságot szolgáltatott, és a végig mezőnyfölényben játszó kiscsapat a lefújás előtt nem sokkal kiegyenlített. A döntetlen miatt a Porto maradt a tabella élén.

Liga Sagres: a Belenenses otthonában győzött a Leixoes csapata 2008. szeptember 29. 22:58 A portugál labdarúgó bajnokság (Liga Sagres) negyedik fordulójának zárómérkőzésén Braga második félidőben szerzett góljával verte a Leixoes a Belenensest.