KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "KOREAI_NOI_KOSARLABDA_VALOGATOTT"
Peking 2008, női kosárlabda: a dél-koreaiak legyőzték a letteket 2008. augusztus 17. 10:30 A Koreai Köztársaság négy ponttal verte Lettországot a pekingi olimpia női kosárlabda tornájában. Az A csoport ötödik fordulójában a dél-koreaiak sikere számukra negyeddöntőt, míg a lettek nem jutottak be a nyolc közé.

Peking 2008, női kosárlabda: magabiztos ausztrál győzelem 2008. augusztus 13. 15:30 Ausztrália harmadik mérkőzését is megnyerte a női kosárlabdázóknál a pekingi olimpián. Az eddigi két találkozóján Fehéroroszországot és Brazíliát felülmúló együttes ezúttal Korea legjobbjait verte meg 90-62-re.

Peking 2008: izgalmas meccs és orosz győzelem Korea felett 2008. augusztus 11. 10:33 Oroszország fordulatos mérkőzésen győzte le Korea legjobbjait 77-72-re a női kosarasok viadalán Pekingben. Korstinék így második mérkőzésükön a második győzelmüket harcolták ki, így a továbbjutás küszöbén állnak

Hosszabbításban kapott verést Brazília 2008. augusztus 9. 12:34 Az A csoport második találkozóján Brazília meglepetésre 68-62-re kikapott a koreai válogatottól a pekingi olimpia női kosárlabdatornáján. A dél-amerikai együttes az egész meccset uralták, mégis vereséget szenvedtek a hosszabbításig „fajuló” találkozón.