KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "KATERINA BONDARENKO"
Wimbledon: új ellenfél a magyar lánynak 2010. június 20. 16:28 VIDEÓ! Térdsérülés miatt lemondta szereplését a selejtezőből a főtáblára jutott Arn Gréta első fordulós ellenfele, a 20. kiemelt Maria Martínez Sánchez az angol nyílt teniszbajnokságon. A spanyol helyét az újdonsült, 34. kiemelt Katyerina Bondarenko vette át, ő mérkőzik meg a magyar játékossal a nyitókörben.

Venus Williams sokkoló veresége 2009. augusztus 19. 09:43 A harmadik kiemelt amerikai Venus Williams kínos vereséget szenvedett a Rogers Cup elnevezésű torontói WTA-torna (kétmillió dollár összdíjazás) második fordulójában. Az ötszörös wimbledoni bajnokot a selejtezőből feljutott ukrán Katerina Bondarenko tréfálta meg.

Tenisz, Stuttgart: Venus Williams is a negyeddöntőbe jutott 2008. október 2. 19:00 A hatodik helyen kiemelt Venus Williams a lassú kezdés után jó játékkal biztosította helyét a legjobb nyolc között a stuttgarti 650 ezer dollár összdíjazú női tenisztornán Katyerina Bondarenko ellen.

Nem bírt Serena szerváival Bondarenko 2008. augusztus 27. 00:01 A negyedik helyen kiemelt Serena Williams is biztosította helyét a legjobb 64 között kedden az amerikai nyílt teniszbajnokságon, a US Openen, miután 6:1, 6:4-re verte az ukrán Katyerina Bondarenkót. Az 1999-es és 2002-es női bajnok az első felvonásban labdamenetet sem vesztett (!) saját adogatásaiból, majd egy brékkel biztosította be a második játszmát és a Jelena Vesznina Julija Vakulenko találkozó győztesével játszik a második körben.

Peking 2008, tenisz: kínai bronzérem született női párosban 2008. augusztus 17. 09:23 A nyolcadik helyen kiemelt Jan Ce, Cseng Csie páros, hazai környezetben két könnyed szettben verte az ukrán Bondarenko testvérpárt, Alonát és Katerinát a teniszezők női párosversenények harmadik helyéért vívott mérkőzésen.

Tenisz, Birmingham: Katerina Bondarenko bejutott a fináléba 2008. június 14. 19:49 A tizenkettedik helyen kiemelt ukrán Katerina Bondarenko bejutott a 200 ezer dollár összdíjazású, Birminghamben zajló WTA-torna egyeseinek döntőjébe, miután az elődöntőben két játszmában bizonyult jobbnak az új-zélandi Marina Erakovicnál.

Tenisz: Katerina Bondarenko lesz Czink Melinda ellenfele 2008. június 11. 21:40 A 12. helyen kiemelt ukrán Katerina Bondarenko lesz Czink Melinda ellenfele a harmadik kategóriás, 200 ezer dollár összdíjazású Birminghamben zajló füves pályás WTA-torna nyolcaddöntőjében.

Roland Garros.Szvetlana Kuznyecova és Dinara Szafina továbblépett 2008. május 27. 15:26 A negyedikként kiemelt Szvetlana Kuznyecova és a tizenharmadikként rangsorolt Dinara Szafina a legjobb 64 közé jutott a francia nyílt teniszbajnokságon, a Roland Garroson. Az újabb esőszünet előtt csupán e két elsőfordulós női egyes találkozó fejeződött be.