KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "HC_CSIKSZEREDA"
Alba Volán-HC Csíkszereda a döntőben 2009. február 25. 20:03 Az Alba Volán és a HC Csíkszereda is legyőzte az SC Csíkszeredát a Hajrá Szereda! elnevezésű jégkorongtornán.

Jégkorong MOL Liga: mindkét csíkszeredai csapat nyert 2008. december 14. 19:06 Mind a HC, mind az SC Csíkszereda nyert a jégkorong MOL Liga vasárnapi játéknapján.

Jégkorong MOL Liga: pórul jártak a magyar csapatok Romániában 2008. november 16. 16:26 Az Alba Volán fiókcsapata 4-2-es, a Ferencváros 8-4-es vereséget szenvedett Romániában a jégkorong MOL Liga vasárnapi mérkőzésein.

Jégkorong MOL Liga: Saluga gólja jelentette a különbséget 2008. október 28. 20:25 Martin Saluga hosszabbításban szerzett találata jelentette a győzelmet a HC Csíkszereda együttesének a jégkorong MOL Liga 15. fordulójában az NZ Stars ellen idegenben. Ezzel a sikerével a HC megerősítette vezető pozícióját a bajnokságban.

Egy klasszissal jobb volt a Csíkszereda 2008. október 24. 20:34 Négygólos vereséget szenvedett pénteken este a férfi jégkorong MOL-ligában a Miskolci Jegesmedvék gárdája. A borsodiak a listavezető HC Csíkszereda ellen már az első húsz perc után komoly hátrányba kerültek, és nem tudtak felállni a padlóról.