KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "BRANDON_ROY"
NBA: van visszaút mínusz 23-ról 2011. április 24. 10:05 A Portland Trail Blazers 23 pontos hátrányból, elképesztő negyedik negyedet produkálva egyenlített a Dallas Mavericks ellen az NBA rájátszásában. A nyugati első San Antonio Spurs vesztét Memphisben Zach Randolph kései triplája okozta, míg az Oklahoma City Thunder már csak egy győzelemre van a franchise történetének első elődöntőjétől. Elnapolták a Chicago továbbjutását: otthon nyert az Indiana Pacers és szépített.

A Suns nem találta Roy ellenszerét 2008. december 19. 07:42 Kiváló meccset produkált a Portland Trail Blazers színeiben Brandon Roy az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján. A 24 éves játékos nagyon megszórta a vendég Phoenix Sunst, 52 ponttal zárta a meccset. A játéknap másik összecsapásán az Orlando Magic 12 ponttal verte meg a San Antonio Spurst.