KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "BAD_GASTEIN"
Tenisz, Bad Gastein: Pauline Parmentier nyerte a tornát 2008. július 20. 15:02 Két szettben nyert a negyedik helyen kiemelt Pauline Parmentier a 175 ezer dollár összdíjazású női tenisztornán, Bad Gasteinben. A francia versenyző mindkét játszmát 6:4-re nyerte Lucie Hradeczka ellen.

Parmentier parancsolt megálljt Szávaynak 2008. július 19. 16:01 Szávay Ágnes az elődöntőben búcsúzott a 175 ezer dollár összdíjazású Bad Gastein-i tenisztornán, miután két szettben 6:4, 6:2-es vereséget szenvedett Pauline Parmentier-től. A francia a játék minden elemében felülmúlta ellenfelét, és teljesen megérdemelten jutott a döntőbe, ahol a Marija Koritceva-Lucie Hradecka összecsapás győztesével mérkőzik meg.

Tenisz, Bad Gastein: eső miatt egyelőre félbeszakadt a játéknap 2008. július 17. 13:58 Eső miatt áll a játék a 175 ezer dollár összdíjazású Bad Gastein-i női tenisztornán, amelyen egyelőre csak egyetlen nyolcaddöntős mérkőzést tudtak befejezni.

Tenisz, Bad Gastein: cseh és orosz győzelmek a keddi napon 2008. július 15. 18:47 A hetedik helyen kiemelt Iveta Benesova és az orosz Voskobojeva is győzelemmel mutatkozott be az ausztriai Bad Gasteinben zajló 175 ezer dollár összdíjazású női salakpályás tenisztornán. Szávay Ágnes szerdán akár nehéz ellenféllel is kezdhet.

Tenisz, WTA-torna: Szávay Ágnes az első kiemelt Bad Gasteinben 2008. július 11. 14:37 Szávay Ágnest emelték ki az első helyen a jövő heti, 175 ezer dollár összdíjazású Bad Gastein-i női tenisztornán. Az ausztriai viadal főtáblájának sorsolását vasárnap rendezik.