KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "ATP_UMAG"
Tenisz, Umag: Verdasco fordulatos meccsen verte Andrejevet 2008. július 20. 23:16 A világranglista 15. Fernando Verdasco nyerte a 326 ezer dollár összdíjazású umagi salakpályás tenisztorna fináléját, ahol az orosz Igor Andrejevet késztette vereségre három játszmában.

Ljubicic visszalépett a hazai tornáján 2008. július 17. 20:23 Hátsérülése vetett véget Ivan Ljubicic álmainak a horvátországi Umagban zajló 326 ezer euró összdíjazású salakpályás tornán. A hazai közönség előtt szereplő egykori világranglista harmadik, honfitársa, Karasunic ellen lépett volna pályára csütörtök délután, de rossz állapota miatt lemondta szereplését. Eközben Amersfoortban három spanyol jutott a legjobb négy közé, míg Kitzbühelben az esős időjárás hatására, csak egy elődöntős személye ismert.

Tenisz, Umag: hazai pályán győzelemmel mutatkozott be Ljubicic 2008. július 15. 19:42 Megnyerte első mérkőzését az umagi 326 ezer euró összdíjazású férfi tenisztornán az ötödik kiemelt Ivan Ljubicic. A salakpályás versenyen az adogatókirály mindössze három játékot engedélyezett az orosz Kukuskinnak és könnyedén lépett tovább.