KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "ATP_TORONTO"
Nyolc közé jutott a nagy tenisznégyes 2010. augusztus 13. 10:27 Roger Federer korábbi győzelmét követően az esti mérkőzéseken Rafael Nadal, Novak Djokovics és Andy Murray sem hibázott, ezzel a világranglista első négy helyezettje bejutott a torontói 2,4 millió dollár összdíjazású férfi tenisztorna negyeddöntőjébe.

Rózsaszínben tért vissza Roger Federer 2010. augusztus 11. 09:53 Másfél hónapos kihagyást követően kétszettes győzelemmel tért vissza a korábbi világelső Roger Federer a Torontóban zajló 2,4 millió dollár összdíjazású férfi ATP 1000-es torna 2. fordulójában. Az új, rózsaszín szerelésében pályára lépő svájci a rutinos argentin Juan Ignacio Chelát búcsúztatta. Szetthátrányból fordítva nyert a Roland Garros-döntős Robin Söderling, míg az első számú amerikai, Andy Roddick betegség miatt lemondta szereplését.

Rafael Nadal nyerte a torontói tornát 2008. július 27. 21:18 Rafael Nadal nyerte a 2 millió 615 ezer dollár összdíjazású tenisztornát Torontóban, amely a Mestersorozat hatodik állomása. A spanyol klasszis két szettben verte Nicolas Kiefert, és egy karnyújtásnyira került a hagyományos világranglistán Roger Federertől.

Nadal keménypályán is oktatta Murrayt 2008. július 27. 08:06 A világelsőségre és idei hetedik tornagyőzelmére törő Rafael Nadal a wimbledoni negyeddöntő után a torontói versenyen sem adott esélyt Andy Murraynek, játszmavesztés nélkül gyalogolt a 2,615 millió dollár összdíjazású keménypályás viadal döntőjébe. A spanyol zseni a finálét is esélyesként várja, lévén Nicolas Kiefer lesz az ellenfele.

Tenisz, Torontó: Marin Cilic búcsúztatta Andy Roddickot 2008. július 24. 21:25 Újabb meglepetés a Torontóban zajló, 2.615 millió dolláros ATP-tornán, legalábbis a felső ágon, ahol az első helyen kiemelt svájci Roger Federer után a hatodikként rangsorolt amerikai Andy Roddick is búcsúzni kényszerült.

Tenisz, Torontó: a nyolc között a Federert verő Gilles Simon 2008. július 24. 20:35 A harmadik fordulót is sikerrel vette az előző körben a világelső svájci Roger Federert búcsúztató francia Gilles Simon a Torontóban zajló, 2.615 millió dollár összdíjazású ATP-tornán.

Tenisz, Torontó: Djokovics Söderlinget legyőzve már negyeddöntős 2008. július 24. 18:35 A harmadik helyen kiemelt szerb Novak Djokovics már negyeddöntős a 2.615 millió dollár összdíjazású, Torontóban zajló, kemény pályás ATP-tornán, miután a harmadik fordulóban két játszmában verte a svéd Robin Söderlinget.

Hatalmas meglepetés: Federer kiesett 2008. július 24. 07:50 Már a második forduló a végállomást jelentette Roger Federernek a 2 millió 615 ezer dollár összdíjazású tenisztornán Torontóban, miután három szettben kikapott a francia Gilles Simontól. Rafael Nadal simán nyert az amerikai Jesse Levine ellen.

Tenisz, Toronto: Novak Djokovics is sikerrel vette a 2. fordulót 2008. július 23. 09:54 A 2.615 millió dollár összdíjazású, Torontóban zajló ATP-torna második fordulójában a harmadik helyen kiemelt szerb Novak Djokovics két játszmában verte ellenfelét, a versenyen szabadkártyával induló kanadai Frank Dancevicet.