KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "ATP_STOCKHOLM"
Idei hetedik döntőjébe jutott Federer 2010. október 23. 18:55 Sorozatban tizedik mérkőzésén maradt veretlen Roger Federer a korábbi világranglista-3. Ivan Ljubicic ellen, miután a svájci két szettben legyőzte a horvátot a stockholmi 531 ezer euró összdíjazású férfi tenisztorna elődöntőjében.

Sokkoló Berdych- és Davigyenko-vereség 2010. október 20. 23:35 Tovább folytatódik Tomas Berdych mélyrepülése, a wimbledoni döntős két győzelem mellett hatodik vereségét szenvedte el, mióta augusztusban a US Openen az első fordulóban búcsúzott, ezúttal Jarkko Nieminen verte a stockholmi ATP tenisztornán.

Tenisz, Stockholm: Söderling-Nalbandian finálé lesz 2008. október 11. 17:00 Robin Söderling jutott másodikként a 713 ezer euró összdíjazású stockholmi fedettpályás férfi tenisztorna döntőjébe. A negyedik helyen rangsorolt svéd a japán Kei Nisikorit búcsúztatta két sima szettben. Korábban az első helyen rangsorolt David Nalbandian már kvalifikálta magát a fináléba.

Tenisz, Stockholm: Nisikori Kej legyőzte Dominik Hrbatyt 2008. október 9. 23:25 A mindössze 18 éves japán Nisikori Kej három szettben nyert a szlovák Dominik Hrbaty ellen és bejutott a legjobb nyolc közé a 713 ezer euró összdíjazású stockholmi fedettpályás tenisztornán.

Tenisz, Stockholm: Nisikori Kej győzelemmel mutatkozott be 2008. október 6. 20:49 A US Openen a nyolcaddöntőig menetelő Nisikori Kej háromszettes sikert aratott a nyolcadik kiemelt spanyol Marcel Granollers ellen, a 713 ezer euró összdíjazású stockholmi fedettpályás férfi tenisztorna 1. fordulójában.