KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "ARNAUD_CLEMENT"
Döcögősen indul Federer salakszezonja 2010. május 7. 18:00 Halvány játékkal rukkolt elő, de bejutott az elődöntőbe a világelső Roger Federer az estorili 400 ezer euró összdíjazású salakpályás férfi tenisztornán, miután két szettben legyőzte Arnaud Clément-t.

Schüttler már elődöntőben Wimbledonban 2008. július 3. 19:33 Rainer Schüttler öt szettben, több mint ötórás csatában verte Arnaud Clement-t az angol nyílt teniszbajnokság negyeddöntőjében. A szerda este sötétedés miatt félbeszakadt összecsapás csütörtöki folytatása a német játékos győzelmét hozta, és megérdemelten jutott a legjobb négy közé, ahol a spanyol Rafael Nadal lesz az ellenfele. A párharc továbbjutója a Roger Federer, Marat Szafin találkozó győztesével mérkőzik a döntőben.

Tenisz, Wimbledon: Schüttler és Clement csütörtökön folytatja 2008. július 2. 21:59 Az angol nyílt teniszbajnokság férfi egyesének negyeddöntői közül hármat már szerdán lejátszottak, a negyediket viszont csak csütörtökön fejezik be, a Rainer Schüttler (német) – Arnaud Clement (francia) mérkőzés 6:3, 5:7-es állásnál sötétedés miatt félbeszakadt.