KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "ANGOL_ROGBI_VALOGATOTT"
Az All Blacks harmadik Grand Slam-sikere 2008. november 29. 18:17 Az Európában, azon belül is egészen pontosan a sportág őshazájában túrázó új-zélandi rögbi-válogatott negyedik brit ellenfelét is megverte: korábban a walesiek, a skótok és az írek, szombaton az angolok legyőzése nem jelentett gondot a sportágban legendás All Blacksnek, amely így 1978 és 2005 után a harmadik úgynevezett Grand Slam-sikerét aratta ezzel az egyhónapos veretlenségi szériával.

Rögbi: őrizetbe vették az angol sztárt, Lesley Vainikolót 2008. október 28. 17:19 Súlyos testisértés vádjával őrizetbe vették Lesley Vainikolót, az angol rögbi-válogatott tongai születésű szélsőjét. A Gloucester Rugby együttesének klasszisát vasárnap fogta el a rendőrség, miután egy éjszakai szórakozóhely előtt bántalmazott egy 25 éves férfit az angliai Bath városában.

Rögbi: Anglia megsemmisítő vereséget szenvedett Új-Zélandtól 2008. június 21. 15:01 Az új-zélandi rögbi-válogatott felkészülési mérkőzésen hazai pályán, Christchurch-ben 32 ponttal, 44-12-re verte Angliát. Egy héttel ezelőtt, ugyancsak barátságos összecsapáson, 17 pont (37-20) volt a két gárda közötti különbség Aucklandben.