Férfi röplabda NB I: a veszprémi férficsapat is remekelt

Szerző: shLétrehozva: 2008. október 7. 21:46
Szettveszteség nélkül győzött a Veszprémi Röplabda Club csapata a Kodolányi elleni bajnoki mérkőzésen a férfi röplabda NB I keddi játéknapján.

A vendég székesfehérvári csapat az erősebb játékoskerettel rendelkező veszprémiekhez látogatott. Hiába bizakodtak a vendégek, hogy egy játszmagyőzelmet megcsíphetnek, de a szetteken belül voltak rövidzárlataik, amikor a nyelviskolások elmentek 3-4 ponttal és ezt nem tudták behozni a játszmák végére.

A Veszprémi RC csapatként működve, a kezdeti hibáktól eltekintve magabiztosan győzte le a fehérvári csapatot.

FÉRFI RÖPLABDA NB I

COMPANY NYELVISKOLA VRC - KODOLÁNYI SENCOR FRKE 3-0 (17, 20, 18)

Veszprém, Táncsics M. SZKI Sportcsarnok, 100 néző, Vezette: Kiss, Pózai.

VESZPRÉMI RC: Kecskeméti P., Horváth Sz., Nagy A., Tóth T., Seck Gy., Németh E. Cserék: Szabó G. (liberó), Horváth Á., Tölli P., Szalai B., Salavecz A. Játékosedző: Szabó Gábor.

KODOLÁNYI: Gelencsér B., Halász K., Bende A., Sejben S., Takács Z., Madácsi R. Csere: Csizmadi A. (libero), Kővári L., Popovits T., Neukum G., Pletser I. Edző: Nagy Róbert.

EDZŐSZEMMEL

Szabó Gábor: - A minimális elvárást teljesítettük. Kisebb-nagyobb hullámvölgyek voltak a játékunkban, de ez betudható annak, hogy most kezdődött a bajnokság.

Nagy Róbert: - A mai napon a szoros játszmák ellenére a jobban játszó VRC-től vereséget szenvedtünk.