Peking 2008, kosárlabda: 15 pontos ausztrál siker Brazília ellen

Szerző: shLétrehozva: 2008. augusztus 11. 18:53
A pekingi kosárlabdázók női tornáján az ausztrál válogatott már az első negyedben bebiztosította sikerét a brazilok ellen, végül pedig 80-65 verte a dél-amerikai együttest.

Második mérkőzését is megnyerte Ausztrália női kosárlabda-csapata a pekingi játékokon. A Brazília elleni találkozón hamar eldőlt a győztes kiléte, hiszen a dél-amerikaiak már az első negyedben 15 pontos hátrányba kerültek, a második játékrészben pedig már 21 egységgel haladtak ellenfelük mögött, végül 80-65-re szenvedtek vereséget.