Megint kikaptunk a mumustól

Szerző: shLétrehozva: 2011. április 8. 22:33
Minimális különbségű, 5-4-es vereséget szenvedett a magyar jégkorong-válogatott az A-csoportos szlovén csapattól pénteken, felkészülési mérkőzésen, a káposztásmegyeri Jégpalotában. Szombaton, Fehérváron vághatunk vissza. A hazai rendezésű divízió I-es világbajnokság április 17-én kezdődik.

Ezúttal még olyan kiválóságok nélkül mérkőzött Ted Sator csapata, mint Tokaji, Kovács, Hetényi, vagy a Vas-fivérek, s nem is kezdett jól, hat perc után már 0-3 állt az eredményjelzőn.

Felvették a kesztyűt a mienk, de a végén, kettős emberelőnyben sem sikerült begyötörniük az egyenlítő találatot, sorozatban negyedszer kaptak ki Szlovéniától.

A szombati, fehérvári meccs után keretszűkítés következik, majd kétszer is összeméri erejét a magyar csapat Ukrajna legjobbjaival.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
MAGYARORSZÁG-SZLOVÉNIA 4-5 (1-3, 3-2, 0-0)
Gólszerzők: Szirányi, Fekete, Ladányi, Nagy Gergő, illetve Leber, Rakovic, D. Rodman (2), M. Rodman.