Újabb Bátorfi-henger az Amatőr Kupában

Szerző: shLétrehozva: 2011. április 24. 22:47
A hazai amatőr kerékpáros versenysorozat ötödik állomásán, a pétfürdői időfutamon – most már szokás szerint – az egri Bátorfi-Agria KTK bringásai vitték a prímet, a férfiak között megszerezve az abszolút első három helyet, a csapat színeiben debütáló ex-országúti bajnok Kenyó Anita révén pedig a legjobb női időt is jegyezték.


A 21 kilométeres körben az enyhe de alattomos húzódások és a szél nehezítették a bringások dolgát, nem is születtek olyan jó átlagok, mint egy szokványos sík kronón. A tavaly még kontinentáis csapatban versenyző Fejes Gábor ezúttal is kimagaslott a mezőnyből, egyedül lépve túl a 46 km/h-t.

Tirszin János fotói az X-Iont oldalán, IDE KATTINTVA tekinthetők meg.

Abszolút eredmény:
1.Fejes Gábor – Bátorfi-Agria KTK
2.Lengyel Gábor – Bátorfi-Agria KTK
3.Kónya Tamás – Bátorfi-Agria KTK
4.Havas Péter – Cervelo.hu
5.Tallián Péter – Blue Scorpions
6.Tagscherer Imre – Bakony Bike

Teljes abszolút eredménylista:

A.S K.S. Név K.Cs. Csapat Eredmény Hátrány Átlag
1 1 Fejes Gábor Férfi 5 Team Bátorfi AKTK 0:26:50 0:00:00 46,96
2 1 Lengyel Gábor Férfi 6 Team Bátorfi AKTK 0:27:56 0:01:06 45,11
3 2 Kónya Tamás Férfi 6 Team Bátorfi AKTK 0:28:20 0:01:30 44,47
4 3 Havas Péter Férfi 6 CERVELO.HU 0:29:00 0:02:10 43,45
5 4 Tallián Péter Férfi 6 Blue Scorpions 0:29:50 0:03:00 42,23
6 5 Tagscherer Imre Férfi 6 Bakony Bike KE 0:29:57 0:03:07 42,07
7 2 Simon Balázs Férfi 5 Aegon Cycling Team 0:29:58 0:03:08 42,05
8 3 Csontos László Férfi 5 Salgótarjáni H.K.E. 0:30:00 0:03:10 42,00
9 6 Hubert Ferenc Férfi 6 GFR Supersonic 0:30:01 0:03:11 41,98
10 7 Vörös Ferenc Férfi 6 Pécsi Junior KE 0:30:03 0:03:13 41,93
11 1 Bakos András Férfi 7 Bakony Bike KE 0:30:08 0:03:18 41,81
12 1 Huszár László Férfi 8 Karbona 0:30:11 0:03:21 41,74
13 8 Takács Tamás Férfi 6 Team Bátorfi AKTK 0:30:20 0:03:30 41,54
14 2 Hrotkó Csaba Férfi 7   0:30:32 0:03:42 41,27
14 4 Kutács Zsolt Férfi 5 Aegon Cycling Team 0:30:32 0:03:42 41,27
16 9 Dányi Pál Férfi 6 Atlatis Cas Kerékpár 0:30:39 0:03:49 41,11
17 10 Makács Gábor Férfi 6 PCCC 0:30:44 0:03:54 41,00
17 3 Specziár András Férfi 7 Bakony Bike KE 0:30:44 0:03:54 41,00
19 4 Kiss Zoltán Férfi 7 SKSC 0:30:45 0:03:55 40,98
20 5 Takács Péter Férfi 7 Mazsola KSE 0:30:54 0:04:04 40,78
21 5 Bozó Lajos Férfi 5 FTC Kerékpár Kft. 0:31:08 0:04:18 40,47
22 11 Szilágyi Péter Pál Férfi 6 WRT 0:31:22 0:04:32 40,17
23 12 Hajba Szilárd Férfi 6 LUK SAVARIA 0:31:23 0:04:33 40,15
24 1 Magyarósi Máté Férfi 4 FTC Kerékpár Kft. 0:31:26 0:04:36 40,08
25 6 Pangl Ádám Férfi 5 FSZSE 0:31:27 0:04:37 40,06
25 2 Papp Zoltán Férfi 8 Karbona 0:31:27 0:04:37 40,06
25 13 Nagy Márk Férfi 6 ORTRI 0:31:27 0:04:37 40,06
28 6 Király Zoltán Férfi 7 Team Bátorfi AKTK 0:31:31 0:04:41 39,98
29 14 Dankó Szabolcs Férfi 6 Karbona 0:31:35 0:04:45 39,89
29 14 Petró Károly Férfi 6 ASE Kerékpár 0:31:35 0:04:45 39,89
31 7 Greff Balázs Férfi 7 Biondo Bike Club 0:31:46 0:04:56 39,66
32 7 Borbély Gábor Férfi 5 Mátra Biker SC 0:31:47 0:04:57 39,64
33 16 Horváth Balázs Férfi 6 BVSC-Zugló 0:31:48 0:04:58 39,62
34 2 Veres Marcell Férfi 4 Karbona 0:31:50 0:05:00 39,58
35 8 Pelyhe László Férfi 7 Karbona 0:31:52 0:05:02 39,54
36 3 Ancsin Marek Férfi 4 MaMa-TREK 0:31:55 0:05:05 39,48
37 8 Márkus János Férfi 5 VKE-NELSON-AMINOSTAR 0:31:59 0:05:09 39,40
38 9 Lőrincz Gergely Férfi 5 Blue Scorpions 0:32:02 0:05:12 39,33
39 3 Pásztor Zoltán Férfi 8 FTC 0:32:07 0:05:17 39,23
40 17 Rózsás Attila Férfi 6 Peppe KSE 0:32:10 0:05:20 39,17
41 9 Kolb Tamás Férfi 7 Blue Scorpions 0:32:11 0:05:21 39,15
42 18 Molnár Krisztián Ferenc Dr. Férfi 6 RLC-Mörbisch 0:32:18 0:05:28 39,01
43 10 Enyedi ferenc Férfi 5 Bakony Bike KE 0:32:23 0:05:33 38,91
44 19 Komjáthy András Férfi 6 Peppe KSE 0:32:35 0:05:45 38,67
45 20 Schettrer Zoltán Férfi 6 Szerpentin KE 0:32:37 0:05:47 38,63
46 4 Székely Gellért Férfi 4 Elte-Beac Polythlon- 0:32:44 0:05:54 38,49
46 10 Jankovits Péter Férfi 7 CERVELO.HU 0:32:44 0:05:54 38,49
48 11 Kósa Csaba Férfi 7 Blue Scorpions 0:32:51 0:06:01 38,36
49 12 Viszlai Igor Férfi 7 PIKO-BIKE Komarno 0:32:56 0:06:06 38,26
50 21 Semsei László Férfi 6 Ógyalla 0:32:58 0:06:08 38,22
51 1 Kenyó Anita Női 3 Team Bátorfi AKTK 0:33:02 0:06:12 38,14
51 22 Lőrincz Péter Férfi 6 Bakony Bike KE 0:33:02 0:06:12 38,14
53 4 Pál József Férfi 8 Blue Scorpions 0:33:04 0:06:14 38,10
54 23 Bellus Áron Férfi 6 Go Fast Bike Express 0:33:06 0:06:16 38,07
55 24 Németh Viktor Férfi 6 BVKK 0:33:07 0:06:17 38,05
55 24 Endrédi Erhard Férfi 6 Peppe KSE 0:33:07 0:06:17 38,05
57 5 Benedek István Férfi 8 Balaton-Party KE 0:33:09 0:06:19 38,01
58 11 Galaczi Miklós Férfi 5 Atlatis Cas Kerékpár 0:33:15 0:06:25 37,89
59 6 Vida László Férfi 8   0:33:18 0:06:28 37,84
60 13 Ancsin Róbert Férfi 7 MaMa-TREK 0:33:22 0:06:32 37,76
61 12 Holló Botond Férfi 5 BVSC-Zugló 0:33:33 0:06:43 37,56
62 1 Sztruhár József Férfi 9 Mátra Biker SC 0:33:35 0:06:45 37,52
63 26 Imre Zsolt Férfi 6 Blue Scorpions 0:33:38 0:06:48 37,46
64 27 Antal Attila Férfi 6   0:33:39 0:06:49 37,44
65 2 Tuhársky Ján Férfi 9 Karbona 0:33:50 0:07:00 37,24
65 14 Molnár Zsolt Férfi 7 Team Bátorfi AKTK 0:33:50 0:07:00 37,24
67 28 Solti Ferenc Férfi 6 GFR Supersonic 0:33:54 0:07:04 37,17
68 15 Ecsedi Péter Férfi 7 ASE Kerékpár 0:34:00 0:07:10 37,06
69 29 Bognár János Férfi 6 Vasemberek Klubja 0:34:06 0:07:16 36,95
70 7 Zsingor Attila Férfi 8 Bakony Bike KE 0:34:09 0:07:19 36,90
71 16 Kovács Roland Férfi 7 BVKK 0:34:11 0:07:21 36,86
71 30 Fausto Csaba Férfi 6 Ac. Columbia 2008 0:34:11 0:07:21 36,86
73 13 Nagy Zoltán Férfi 5   0:34:12 0:07:22 36,84
73 13 Török Bálint Férfi 5   0:34:12 0:07:22 36,84
73 8 Jenei János Férfi 8 Mátra Biker SC 0:34:12 0:07:22 36,84
76 1 Mihály Dénes Férfi 3 KSI SE 0:34:19 0:07:29 36,72
77 15 Hűvösvölgyi Márton Gergely Férfi 5   0:34:23 0:07:33 36,65
78 3 Sárfalvi Béla Férfi 9 Blue Scorpions 0:34:24 0:07:34 36,63
79 5 Oláh Sámuel Férfi 4 KSI SE 0:34:28 0:07:38 36,56
80 17 Bali Sándor Férfi 7   0:34:31 0:07:41 36,50
80 17 Nagy László Férfi 7 Bakony Bike KE 0:34:31 0:07:41 36,50
82 31 Tóth Szilárd Férfi 6   0:34:32 0:07:42 36,49
83 9 Menyhért Ferenc Férfi 8 Blue Scorpions 0:34:40 0:07:50 36,35
84 32 Gráczol Péter Férfi 6 Blue Scorpions 0:34:45 0:07:55 36,26
85 16 Kiss Tamás Férfi 5 Cube Balaton Team Si 0:34:47 0:07:57 36,22
86 33 Somogy Péter Férfi 6 Aegon Cycling Team 0:34:50 0:08:00 36,17
86 10 Kocsi Imre Férfi 8 X2S TEAM 0:34:50 0:08:00 36,17
88 19 Holló Richárd Férfi 7 WRT 0:35:00 0:08:10 36,00
89 6 Lengyel Márk Zsolt Férfi 4 KSI SE 0:35:04 0:08:14 35,93
90 20 Balogh Zoltán Férfi 7 Szeged KSC 0:35:09 0:08:19 35,85
91 21 Tüske Zsolt Férfi 7 EKKE 0:35:21 0:08:31 35,64
92 22 Tar zoltán Férfi 7 Bakony Bike KE 0:35:22 0:08:32 35,63
93 34 Németh Gábor Férfi 6   0:35:25 0:08:35 35,58
94 17 Horváth Bálint Férfi 5   0:35:26 0:08:36 35,56
95 18 Kocsi Tamás Ifj. Férfi 5 Bakony Bike KE 0:35:31 0:08:41 35,48
96 11 Tóbiás Sándor Férfi 8 Bakony Bike KE 0:35:32 0:08:42 35,46
97 35 Budai Sándor Férfi 6 ASE Kerékpár 0:35:33 0:08:43 35,44
98 19 Dömök László Férfi 5   0:35:44 0:08:54 35,26
99 7 Hajzser Máté Férfi 4 Salgótarjáni H.K.E. 0:35:49 0:08:59 35,18
100 20 Kőszegi Péter Férfi 5   0:35:52 0:09:02 35,13
101 36 Molnár Balázs Férfi 6   0:35:58 0:09:08 35,03
102 21 Rédling Béla Férfi 5 Bakony Bike KE 0:36:09 0:09:19 34,85
103 2 Jakubovics István Férfi 3 Salgótarjáni H.K.E. 0:36:24 0:09:34 34,62
103 3 Imre Zsolt Férfi 3 KSI SE 0:36:24 0:09:34 34,62
105 23 Soóky Péter Férfi 7 EKKE 0:36:25 0:09:35 34,60
106 8 Nagy Ákos Férfi 4 EKKE 0:36:33 0:09:43 34,47
107 12 Simó László Tibor Férfi 8 Mátra Biker SC 0:36:39 0:09:49 34,38
108 22 Őszi Krisztian Férfi 5   0:36:42 0:09:52 34,33
109 37 Hettich Zsolt Férfi 6 Mátra Biker SC 0:36:44 0:09:54 34,30
110 13 Berkes Lajos Férfi 8 Bakony Bike KE 0:36:50 0:10:00 34,21
111 2 Lovas Kata Női 3 Mátra Biker SC 0:36:59 0:10:09 34,07
112 38 Eszenyi Péter Férfi 6   0:37:11 0:10:21 33,89
113 39 Steiner György Férfi 6   0:37:13 0:10:23 33,86
114 40 Fenekes Zsolt Férfi 6   0:37:18 0:10:28 33,78
115 1 Fazekas Kevin Férfi 2   0:37:21 0:10:31 33,73
116 24 Bíró Tamás Férfi 7 Bakony Bike KE 0:37:24 0:10:34 33,69
116 41 Czakó Péter Férfi 6 Mátra Biker SC 0:37:24 0:10:34 33,69
118 25 Vida Zsolt Férfi 7 Bakony Bike KE 0:37:51 0:11:01 33,29
119 42 Hegyi István Férfi 6   0:37:52 0:11:02 33,27
120 4 Holló Ferenc Férfi 9 WRT 0:37:58 0:11:08 33,19
121 26 Siklósi Péter Pál Férfi 7   0:38:01 0:11:11 33,14
122 27 Székely Mózes Dr. Férfi 7 Elte-Beac Polythlon- 0:38:15 0:11:25 32,94
123 14 Tóth István Férfi 8   0:38:29 0:11:39 32,74
123 23 Nagy Ádám Férfi 5   0:38:29 0:11:39 32,74
125 28 Kocsi Tamás Férfi 7 Bakony Bike KE 0:38:35 0:11:45 32,66
126 2 Sándor Tamás Férfi 2 SHKE 0:38:49 0:11:59 32,46
127 3 Budai Beáta Női 3 Mátra Biker SC 0:38:55 0:12:05 32,38
128 24 Szalai Ádám Férfi 5   0:39:02 0:12:12 32,28
129 3 Hertlik Péter Férfi 2 EKKE 0:39:05 0:12:15 32,24
130 4 Zongor Zalán Férfi 2 Bakony Bike KE 0:39:09 0:12:19 32,18
131 5 Andristyák József Férfi 9 Blue Scorpions 0:39:11 0:12:21 32,16
131 29 Varga Elemér Férfi 7 VKE-NELSON-AMINOSTAR 0:39:11 0:12:21 32,16
133 15 Király Béla Férfi 8 Sólyom Team 0:39:12 0:12:22 32,14
134 43 Zoltai Gergely Férfi 6   0:39:13 0:12:23 32,13
135 4 Budai Anita Női 3 Mátra Biker SC 0:39:19 0:12:29 32,05
136 5 Fülöp Anikó Női 3 ASE Kerékpár 0:39:35 0:12:45 31,83
137 6 Vida Mihály Férfi 9 Bakony Bike KE 0:40:27 0:13:37 31,15
138 1 Győrfi Bálint Férfi 1 Építők AC Kaposvár 0:40:35 0:13:45 31,05
139 16 Ruthart Vilmos Férfi 8 BVKK 0:40:42 0:13:52 30,96
140 7 Tóth László Dr. Férfi 9   0:40:50 0:14:00 30,86
141 6 Takács Viktória Ágnes Női 3   0:41:00 0:14:10 30,73
142 1 Sulyok Enikő Női 2   0:41:12 0:14:22 30,58
143 7 Lőrincz Andrea Női 3 Mátra Biker SC 0:41:22 0:14:32 30,46
144 30 Hertlik István Férfi 7 EKKE 0:41:32 0:14:42 30,34
145 8 Tóth Éva Női 3 ASE Kerékpár 0:41:51 0:15:01 30,11
146 44 Zoltai Zsombor Férfi 6   0:42:15 0:15:25 29,82
147 5 Székely Kolos Férfi 2 Elte-Beac Polythlon- 0:42:21 0:15:31 29,75
148 17 Horváth Ferenc Férfi 8 Bakony Bike KE 0:42:55 0:16:05 29,36
149 8 Bődi Sándor Férfi 9 Veszprémi Triatlon 0:43:19 0:16:29 29,09
150 2 Tüske Dávid Férfi 1 EKKE 0:43:36 0:16:46 28,90
151 31 Szobonya Csaba Férfi 7   0:45:08 0:18:18 27,92
152 9 Fügi Andrea Női 3 Veszprémi Triatlon 0:46:26 0:19:36 27,14
153 32 Oláh György Férfi 7   0:48:28 0:21:38 26,00
154 1 Bazsáki Virág Női 1 PCCC 0:50:02 0:23:12 25,18
155 4 Székely Benedek Férfi 3 Elte-Beac Polythlon- 0:50:27 0:23:37 24,98
156 9 Kuti Géza Férfi 9 Team Bátorfi AKTK 0:50:30 0:23:40 24,95
157 3 Tüske Csanád Férfi 1 EKKE 0:58:27 0:31:37 21,56
 

 

Hozzászólások