Kettős Bátorfi-siker a kisoroszi kronón

Szerző: shLétrehozva: 2011. március 27. 18:35
A megszokott Tahitótfalu-Kisoroszi távon került ma sor az amatőr országútisok Időfutam Budapest Bajnokságára, melyen az idén alakult Bátorfi-Agria KTK versenyzői, Fejes Gábor és Lengyel Gábor vitték a prímet.


A tavalyinál hűvösebb idő nem kedvezett az izmoknak, komolyabb eső nélkül azonban sikerült megúszni a bringásoknak a jó év eleji felmérőnek számító időfutamot, így szerencsére nem az időjárás befolyásolta az eredményeket. 

Az új rajthely miatt a 18(?) kilométeres táv pár száz méterrel hosszabb lett, de kicsire nem adunk, a tahi időfutamot a versenyzési lehetőségért szeretik a bringások, nem a rendezői profizmus miatt.

Fejes Gábor győzelmével az amatőr kupában is vezet a múlt heti tihanyi sikerét követően, Lengyel abszolút második helye pedig a 30 fölöttiek korcsoportjában első helyet ért. A hölgyek között Gyurján Adrienn nyert.

EREDMÉNYEK:
AS KS Név KCS Csapat Eredm. Hátrány
1 1 Fejes Gábor Férfi 5 Team Bátorfi AKTK 0:22:42 0:00:00
2 1 Lengyel Gábor Férfi 6 Team Bátorfi AKTK 0:24:45 0:02:03
3 2 Havas Péter Férfi 6 0:24:52 0:02:10
4 1 Hrotkó Csaba Férfi 7 0:24:57 0:02:15
5 3 Kis Gyula Férfi 6 Elte-Beac Polythlon- 0:25:20 0:02:38
6 2 Bakos András Férfi 7 Bakony Bike KE 0:25:26 0:02:44
7 3 Specziár András Férfi 7 Bakony Bike KE 0:25:27 0:02:45
8 2 Nagy Gergely Férfi 5 UTE Triatlon 0:25:30 0:02:48
8 4 Bacsek Zoltán Férfi 6 Biondo Bike Club 0:25:30 0:02:48
10 4 Menyhárt Zsolt Férfi 7 0:25:32 0:02:50
11 3 Csontos László Férfi 5 Salgótarjáni H.K.E. 0:25:45 0:03:03
12 5 Tallián Péter Férfi 6 Blue Scorpions 0:25:49 0:03:07
13 5 Merő Csaba Férfi 7 Szerpentin KE 0:25:52 0:03:10
14 6 Vatai Miklós Férfi 6 Vasemberek Klubja 0:25:56 0:03:14
15 4 Zelei Ádám Férfi 5 Saxum-Greenzero 0:26:00 0:03:18
16 7 Hubert Ferenc Férfi 6 GFR Supersonic 0:26:07 0:03:25
17 8 Makács Gábor Férfi 6 TestBike.hu 0:26:09 0:03:27
18 5 Kutács Zsolt Férfi 5 Aegon Cycling Team 0:26:10 0:03:28
19 6 Pangl Ádám Férfi 5 FSZSE 0:26:11 0:03:29
20 9 Tarcsay Gergely Férfi 6 Peppe KSE 0:26:14 0:03:32
21 7 Fábián Norbert Férfi 5 0:26:16 0:03:34
22 10 Schettrer Zoltán Férfi 6 Szerpentin KE 0:26:26 0:03:44
23 6 Takács Péter Férfi 7 Mazsola KSE 0:26:32 0:03:50
24 11 Tagscherer Imre Férfi 6 Bakony Bike KE 0:26:38 0:03:56
25 8 Ladila Kornél Férfi 5 MG- PRODUCT Kaposvár 0:26:42 0:04:00
26 1 Huszár László Férfi 8 Karbona 0:26:43 0:04:01
27 2 Papp Zoltán Férfi 8 Karbona 0:26:45 0:04:03
28 9 Lőrincz Gergely Férfi 5 Blue Scorpions 0:26:47 0:04:05
29 7 Greff Balázs Férfi 7 Biondo Bike Club 0:26:50 0:04:08
30 10 Banga Attila Férfi 5 FSZSE 0:26:55 0:04:13
31 12 Dankó Szabolcs Férfi 6 Karbona 0:26:58 0:04:16
32 13 Galamb Gábor Dr. Férfi 6 Gödöllői Sport Klub 0:26:59 0:04:17
33 14 Hajba Szilárd Férfi 6 LUK SAVARIA 0:27:01 0:04:19
34 8 Király Zoltán Férfi 7 Team Bátorfi AKTK 0:27:02 0:04:20
35 11 Szombati András Férfi 5 BVSC-Zugló 0:27:05 0:04:23
36 15 Szilágyi Péter Pál Férfi 6 WRT 0:27:08 0:04:26
37 16 Petró Károly Férfi 6 ASE Kerékpár 0:27:09 0:04:27
38 17 Rózsás Attila Férfi 6 Peppe KSE 0:27:10 0:04:28
39 9 Kolb Tamás Férfi 7 Blue Scorpions 0:27:11 0:04:29
40 18 Horváth Balázs Férfi 6 BVSC-Zugló 0:27:14 0:04:32
41 12 Márkus János Férfi 5 VKE-NELSON-AMINOSTAR 0:27:17 0:04:35
42 1 Zsíros Róbert Férfi 1 Aegon Cycling Team 0:27:21 0:04:39
42 1 Ancsin Marek Férfi 4 MaMa-TREK 0:27:21 0:04:39
44 10 Vörös Csaba Férfi 7 Szerpentin KE 0:27:23 0:04:41
45 11 Jankovics Péter Férfi 7 0:27:28 0:04:46
45 13 Nyári József Férfi 5 Elte-Beac Polythlon- 0:27:28 0:04:46
45 13 Borbély Gábor Férfi 5 Mátra Biker SC 0:27:28 0:04:46
48 15 Enyedi ferenc Férfi 5 Bakony Bike KE 0:27:32 0:04:50
48 19 Bellus Áron Férfi 6 Go Fast Bike Express 0:27:32 0:04:50
50 20 Komjáthy András Férfi 6 Peppe KSE 0:27:33 0:04:51
51 3 Labancz István Férfi 8 Szolnoki Bicósok 0:27:34 0:04:52
51 16 Hegyi Emil Péter Férfi 5 Aegon Cycling Team 0:27:34 0:04:52
53 17 Mesa-Mayó András Férfi 5 Aegon Cycling Team 0:27:36 0:04:54
54 2 Veres Marcell Férfi 4 Karbona 0:27:37 0:04:55
54 18 Mester Péter Férfi 5 Peppe KSE 0:27:37 0:04:55
54 4 Tóth József 55 Férfi 8 Biondo Bike Club 0:27:37 0:04:55
57 19 Tóth Norbert Férfi 5 Team Bátorfi AKTK 0:27:40 0:04:58
58 21 Sándor Gergő Férfi 6 Gödöllői Sport Klub 0:27:41 0:04:59
59 5 Benedek István Férfi 8 Balaton-Party KE 0:27:42 0:05:00
60 20 Horváth Máté Férfi 5 Gruppetto 0:27:46 0:05:04
61 1 Sztruhár József Férfi 9 Mátra Biker SC 0:27:49 0:05:07
62 21 Szőke Gábor Férfi 5 Saxum-Greenzero 0:27:55 0:05:13
63 22 Kiss Áron Férfi 5 Mátra Biker SC 0:27:58 0:05:16
64 22 Imre Zsolt Férfi 6 Blue Scorpions 0:27:59 0:05:17
65 23 Tóth Tivadar Férfi 5 Szabadúszók 0:28:00 0:05:18
66 3 Szűcs Richárd Férfi 4 KSI SE 0:28:03 0:05:21
67 23 Somogyi Péter Férfi 6 Aegon Cycling Team 0:28:09 0:05:27
68 24 Frohmann Tamás Férfi 6 0:28:11 0:05:29
69 24 Ivány Dániel Férfi 5 Sólyom Team 0:28:12 0:05:30
70 25 Molnár Krisztián Ferenc Dr. Férfi 6 RLC-Mörbisch 0:28:14 0:05:32
70 25 Balas Gergely Férfi 6 Aegon Cycling Team 0:28:14 0:05:32
72 27 Molnár Tamás Gusztáv Férfi 6 Aegon Cycling Team 0:28:16 0:05:34
73 25 Somogyi György Férfi 5 Elte-Beac Polythlon- 0:28:18 0:05:36
74 6 Hajdu Jenő Férfi 8 FTC 0:28:24 0:05:42
75 26 Czmorek Zoltán Férfi 5 Team Bátorfi AKTK 0:28:31 0:05:49
76 4 Székely Gellért Férfi 4 Elte-Beac Polythlon- 0:28:33 0:05:51
77 12 Kósa Csaba Férfi 7 Blue Scorpions 0:28:40 0:05:58
78 28 Nagy Péter Férfi 6 Salgótarjáni H.K.E. 0:28:41 0:05:59
79 27 Holló Botond Férfi 5 0:28:43 0:06:01
80 1 Rózsa Balázs Férfi 3 KSI SE 0:28:44 0:06:02
80 13 Molnár Zsolt Férfi 7 Team Bátorfi AKTK 0:28:44 0:06:02
82 7 Pásztor Zoltán Férfi 8 FTC 0:28:46 0:06:04
83 2 Böröcz Bence Férfi 3 Siófoki KSC 0:28:48 0:06:06
84 14 Bali Sándor Férfi 7 0:28:49 0:06:07
84 3 Pápai Ádám Férfi 3 Postás SE 0:28:49 0:06:07
86 15 Bottyán Tibor Férfi 7 Biondo Bike Club 0:28:55 0:06:13
86 8 Pál József Férfi 8 Blue Scorpions 0:28:55 0:06:13
88 29 Németh Viktor Férfi 6 BVKK 0:28:57 0:06:15
89 16 Gonda Attila Férfi 7 Salgótarjáni H.K.E. 0:29:00 0:06:18
90 28 Galaczi Miklós Férfi 5 0:29:03 0:06:21
91 5 Barkóczi István Dániel Férfi 4 POTTOSPEC TEAM 0:29:04 0:06:22
92 30 Nagy Ferenc 75 Férfi 6 0:29:06 0:06:24
92 30 Antal Attila Férfi 6 0:29:06 0:06:24
94 32 Lőrincz Péter Férfi 6 Bakony Bike KE 0:29:07 0:06:25
95 29 Monostori Ákos Férfi 5 0:29:11 0:06:29
96 17 Ecsedi Péter Férfi 7 ASE Kerékpár 0:29:13 0:06:31
97 6 Tóth Máté Férfi 4 Salgótarjáni H.K.E. 0:29:15 0:06:33
97 33 Solti Ferenc Férfi 6 GFR Supersonic 0:29:15 0:06:33
97 30 Berki Csaba Férfi 5 Orosházi Ker. Érdekv 0:29:15 0:06:33
100 31 Borsós Tibor Férfi 5 Elte-Beac Polythlon- 0:29:20 0:06:38
101 9 Kocsi Imre Férfi 8 X2S TEAM 0:29:21 0:06:39
102 18 Molnár György Férfi 7 Csepel 0:29:29 0:06:47
103 19 Kovács Roland Férfi 7 BVKK 0:29:33 0:06:51
103 34 Gráczol Péter Férfi 6 Blue Scorpions 0:29:33 0:06:51
103 34 Tirszin Robin Férfi 6 Aegon Cycling Team 0:29:33 0:06:51
106 2 Jan Tuharsky Férfi 9 Karbona 0:29:34 0:06:52
107 20 Nagy László Férfi 7 Bakony Bike KE 0:29:38 0:06:56
108 32 Mezei Gergő László Férfi 5 TRAPPANCS 0:29:40 0:06:58
108 36 Magyar János Férfi 6 0:29:40 0:06:58
110 21 Borenich Gábor Férfi 7 BMTE 0:29:44 0:07:02
111 37 Arany Róbert Férfi 6 Saxum-Greenzero 0:29:45 0:07:03
112 22 Babos Tibor Férfi 7 Conrad-Papírkutyák 0:29:46 0:07:04
113 38 Bognár Tamás Férfi 6 Velo.hu 0:29:47 0:07:05
113 10 Zsingor Attila Férfi 8 Bakony Bike KE 0:29:47 0:07:05
115 33 Smid Bence Férfi 5 0:29:49 0:07:07
116 34 Hűvösvölgyi Márton Gergely Férfi 5 0:29:50 0:07:08
116 3 Sárfalvi Béla Férfi 9 Blue Scorpions 0:29:50 0:07:08
118 4 Gönczy Gergő Férfi 3 GIANT-Gyömrő 0:29:51 0:07:09
119 39 Korponai József Férfi 6 FSZSE 0:29:56 0:07:14
120 23 Sass Péter Férfi 7 0:30:00 0:07:18
120 11 Berkes Lajos Férfi 8 Bakony Bike KE 0:30:00 0:07:18
122 40 Sipos Zoltán Férfi 6 Conrad-Papírkutyák 0:30:04 0:07:22
123 35 Cser Gábor Férfi 5 Aegon Cycling Team 0:30:07 0:07:25
124 41 Forgó Tibor Férfi 6 Salgótarjáni H.K.E. 0:30:10 0:07:28
125 42 Eszenyi Péter Férfi 6 ASE Kerékpár 0:30:13 0:07:31
126 43 Kádár Szilárd Férfi 6 Gruppetto 0:30:16 0:07:34
127 44 Budai Sándor Férfi 6 ASE Kerékpár 0:30:17 0:07:35
128 36 Szakács Dávid Férfi 5 Elte-Beac Polythlon- 0:30:20 0:07:38
128 36 Nagy Zoltán Férfi 5 0:30:20 0:07:38
130 7 Hajzser Máté Férfi 4 Salgótarjáni H.K.E. 0:30:22 0:07:40
131 5 Székely Benedek Férfi 3 Elte-Beac Polythlon- 0:30:25 0:07:43
132 24 Tóth Kálmán Férfi 7 Team Bátorfi AKTK 0:30:26 0:07:44
133 45 Bálint Szabolcs Férfi 6 Aegon Cycling Team 0:30:29 0:07:47
134 38 Kőszegi Péter Férfi 5 0:30:30 0:07:48
134 25 Tüske Zsolt Férfi 7 Esztergomi Küllőszag 0:30:30 0:07:48
134 38 Balogh Attila Férfi 5 Biondo Bike Club 0:30:30 0:07:48
137 40 Nyilassy Bence Férfi 5 Szabadúszók 0:30:34 0:07:52
137 12 Tóth Imre Férfi 8 0:30:34 0:07:52
137 1 Gyurján Adrienn Női 3 GIANT-Gyömrő 0:30:34 0:07:52
140 8 Lengyel Márk Zsolt Férfi 4 KSI SE 0:30:35 0:07:53
141 26 Björn Ehring Férfi 7 0:30:37 0:07:55
142 46 Kormos Csaba Férfi 6 AC Columbia Concrate 0:30:40 0:07:58
142 41 Gajdos Tamás Férfi 5 Elte SE 0:30:40 0:07:58
142 46 Tiszai Tibor József Férfi 6 0:30:40 0:07:58
145 1 Jenes Zoltán Férfi 2 Kistarcsai SSZE 0:30:43 0:08:01
145 42 Kóbor Ádám Férfi 5 Elte SE 0:30:43 0:08:01
147 27 Tar zoltán Férfi 7 Bakony Bike KE 0:30:44 0:08:02
147 27 Székely Mózes Dr. Férfi 7 Elte-Beac Polythlon- 0:30:44 0:08:02
149 43 Szauer Károly Zoltán Férfi 5 Aegon Cycling Team 0:30:50 0:08:08
150 29 Pintér Ferenc Férfi 7 0:30:54 0:08:12
151 13 Tóbiás Sándor Férfi 8 Bakony Bike KE 0:30:55 0:08:13
152 44 Rédling Béla Férfi 5 Bakony Bike KE 0:30:57 0:08:15
153 48 Ladányi Miklós Férfi 6 Gyilkos Lódarazsak S 0:31:04 0:08:22
154 49 Ligeti András Férfi 6 Szerpentin KE 0:31:11 0:08:29
155 50 Fenekes Zsolt Férfi 6 0:31:14 0:08:32
156 45 Lehoczky Tamás Férfi 5 Gruppetto 0:31:15 0:08:33
157 51 Kiss Gergely 78 Férfi 6 0:31:17 0:08:35
158 30 Földesi Gábor Férfi 7 0:31:18 0:08:36
159 46 Herpai Géza Férfi 5 Conrad-Papírkutyák 0:31:19 0:08:37
160 47 Móricz Tamás Férfi 5 Aegon Cycling Team 0:31:25 0:08:43
161 2 Benácsi Szandra Női 3 Postás SE 0:31:26 0:08:44
162 48 Horváth Ákos Férfi 5 0:31:29 0:08:47
163 49 Keszthelyi Dániel Férfi 5 Aegon Cycling Team 0:31:31 0:08:49
163 2 Fazekas Kevin Férfi 2 0:31:31 0:08:49
165 3 Lovas Kata Női 3 Mátra Biker SC 0:31:32 0:08:50
166 50 Gább Dávid Férfi 5 Kistarcsai SSZE 0:31:39 0:08:57
166 31 Woodworth Cameron Férfi 7 Biondo Bike Club 0:31:39 0:08:57
168 51 Nyilassy Ádám Férfi 5 Szabadúszók 0:31:40 0:08:58
169 52 Szűcs Gergő Férfi 5 Salgótarjáni H.K.E. 0:31:47 0:09:05
169 4 Harsányi Zsuzsanna Dr. Női 3 Blue Scorpions 0:31:47 0:09:05
171 32 Csala Zsolt Férfi 7 Elte-Beac Polythlon- 0:31:49 0:09:07
171 52 Ulicska Csaba Férfi 6 0:31:49 0:09:07
171 14 Nyitray László Dr. Férfi 8 Elte-Beac Polythlon- 0:31:49 0:09:07
174 53 Turák Olivér Férfi 6 0:31:51 0:09:09
175 6 Vicze Gergő Férfi 3 Esztergomi Küllőszag 0:31:52 0:09:10
176 53 Őszi Krisztian Férfi 5 0:31:55 0:09:13
176 33 Hódosi Lajos Férfi 7 Elte-Beac Polythlon- 0:31:55 0:09:13
178 34 Kocsi Tamás Férfi 7 Bakony Bike KE 0:32:00 0:09:18
179 35 Csizmadia Zsolt Férfi 7 Saxum-Greenzero 0:32:02 0:09:20
180 54 Molnár Ádám Férfi 5 GIANT-Gyömrő 0:32:08 0:09:26
181 4 Andristyák József Férfi 9 Blue Scorpions 0:32:10 0:09:28
182 36 Siklósi Péter Pál Férfi 7 0:32:11 0:09:29
183 37 Berzi József Férfi 7 GIANT-Gyömrő 0:32:15 0:09:33
184 15 Márta Mihály Férfi 8 Szolnoki Bicósok 0:32:16 0:09:34
185 38 Soóky Péter Férfi 7 Esztergomi Küllőszag 0:32:19 0:09:37
186 3 Orosz Bence Férfi 2 Veresegyházi Triatlo 0:32:21 0:09:39
187 16 Simó László Tibor Férfi 8 Mátra Biker SC 0:32:23 0:09:41
188 54 Bodnár Gábor Férfi 6 BVKK 0:32:35 0:09:53
188 5 Smith Monica Női 3 Biondo Bike Club 0:32:35 0:09:53
190 55 Orosz Zoltán Férfi 6 Veresegyházi Triatlo 0:32:37 0:09:55
191 39 Hetesi Nándor Férfi 7 Saxum-Greenzero 0:32:39 0:09:57
191 56 Steiner György Férfi 6 Team Bátorfi AKTK 0:32:39 0:09:57
193 4 Papp Tamás Férfi 2 0:32:41 0:09:59
194 17 Király Béla Férfi 8 0:32:44 0:10:02
195 1 Kerekes Lilian Női 2 Csepel 0:32:46 0:10:04
196 55 Hirschler Attila Férfi 5 Aegon Cycling Team 0:32:49 0:10:07
197 56 Kimmel Balázs Férfi 5 Esztergomi Küllőszag 0:32:54 0:10:12
198 57 Balla Gergely Férfi 6 0:33:02 0:10:20
198 40 Gönczy Itván Férfi 7 GIANT-Gyömrő 0:33:02 0:10:20
200 5 Holló Ferenc Férfi 9 WRT 0:33:04 0:10:22
201 9 Nagy Ákos Férfi 4 Esztergomi Küllőszag 0:33:05 0:10:23
202 58 Hettich Zsolt Férfi 6 Mátra Biker SC 0:33:11 0:10:29
203 2 Győrfi Bálint Férfi 1 0:33:14 0:10:32
204 6 Tamási Ivett Női 3 Bakony Bike KE 0:33:19 0:10:37
205 57 Horváth Mihály Férfi 5 Esztergomi Küllőszag 0:33:31 0:10:49
206 41 Tóth Tibor Férfi 7 Hegyimazsolák SE 0:33:37 0:10:55
207 42 Dragovits András Férfi 7 0:33:43 0:11:01
208 18 Orosz Mihály Férfi 8 Oromi SC 0:33:47 0:11:05
209 59 Lukács Péter Férfi 6 0:33:51 0:11:09
210 60 Tóth Gergely Férfi 6 Rákoscsabai Turul 0:33:54 0:11:12
211 19 Varga Gusztáv Férfi 8 Blue Scorpions 0:33:57 0:11:15
212 58 Bencsik Gergő Férfi 5 GIANT-Gyömrő 0:34:02 0:11:20
213 20 Ruthart Vilmos Férfi 8 BVKK 0:34:03 0:11:21
214 59 Horváth Tamás Férfi 5 Esztergomi Küllőszag 0:34:12 0:11:30
215 5 Hertlik Péter Férfi 2 Esztergomi Küllőszag 0:34:14 0:11:32
216 7 Lőrincz Andrea Női 3 Mátra Biker SC 0:34:24 0:11:42
217 8 Budai Beáta Női 3 Mátra Biker SC 0:34:25 0:11:43
218 43 Horváth Árpád Férfi 7 Gruppetto 0:34:31 0:11:49
219 60 Pusztai Csaba Tamás Férfi 5 BVSC 0:34:39 0:11:57
220 9 Budai Anita Női 3 Mátra Biker SC 0:34:42 0:12:00
221 10 Dékány Dalma Női 3 Szabadúszók 0:34:48 0:12:06
222 6 Tóth László Dr. Férfi 9 0:34:57 0:12:15
223 7 Urbancsek Attila Férfi 9 Postás SE 0:35:02 0:12:20
224 11 Fülöp Anikó Női 3 ASE Kerékpár 0:35:07 0:12:25
224 8 Vida Mihály Férfi 9 Bakony Bike KE 0:35:07 0:12:25
226 6 Székely Kolos Férfi 2 Elte-Beac Polythlon- 0:35:10 0:12:28
227 2 Herczeg Judit Női 2 Salgótarjáni H.K.E. 0:35:33 0:12:51
228 7 Komjáti Kornél Férfi 3 Vitalitás 0:35:42 0:13:00
229 12 Kovács Dóra Női 3 Elte-Beac Polythlon- 0:35:53 0:13:11
230 61 Bazsik László Férfi 6 Veresegyházi Triatlo 0:36:03 0:13:21
231 13 Tóth Éva Női 3 ASE Albertirsa 0:36:04 0:13:22
232 44 Hertlik István Férfi 7 Esztergomi Küllőszag 0:36:14 0:13:32
233 7 Zongor Zalán Férfi 2 Bakony Bike KE 0:36:15 0:13:33
234 61 Kovács Gábor Férfi 5 0:36:24 0:13:42
235 9 Kuti Géza Férfi 9 Team Bátorfi AKTK 0:37:10 0:14:28
236 14 Hudák Szilvia Női 3 0:37:12 0:14:30
236 21 Siklósi János Férfi 8 Blue Scorpio-Filutás 0:37:12 0:14:30
238 22 Sebestyén Ákos Péter Férfi 8 0:37:22 0:14:40
239 3 Laczkó Franciska Női 2 Salgótarjáni H.K.E. 0:37:25 0:14:43
240 3 Tüske Dávid Férfi 1 Esztergomi Küllőszag 0:37:37 0:14:55
241 8 József Csaba Férfi 3 ASE Kerékpár 0:37:45 0:15:03
242 8 Orosz Marcel Férfi 2 Veresegyházi Triatlo 0:38:01 0:15:19
 

 

Hozzászólások
BVKK BVKK 2011. március 31. 13:53 (1)
Avatar_70_male
Újonc
  1
Tisztelt Szerkesztőség!
Köszönettel vettük, hogy a weblapunkról leszedett eredménylistánkat megjelenítik, bár az etikus sajtószabályok szerint szokásos forrás megjelölést hiányolom.Továbbá, a verseny teljes és hivatalos neve sem szerepel az oldalon, ami szintén hiányosság.A távval kapcsolatos megjegyzéshez csak annyit, hogy soha nem volt 18 km a táv, mert amikor 25 éve elkezdtük ezt a versenyt rendezni csak kocsival tudtuk kimérni a távot és akkor ennyit mértünk, majd később már nem módosítottuk.Többszöri GPS-es méréssel ellenőrizve a mostani táv sem éri el a 18 km-t, de már jobban megközelíti.BVKK