KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "WTA_LUXEMBOURG"
Kim Clijsters sem legyőzhetetlen 2009. október 23. 14:24 Több mint két hónap után szenvedett vereséget a korábbi világelső Kim Clijsters, az idei US Open bajnoka, aki két év kihagyás után - immár anyaként - tért vissza idén nyáron a teniszvilágba. A luxembourgi, fedettpályás WTA-tornán (220 ezer dollár) a svájci Patty Schnyder győzte le három szettben a nyolcaddöntőben.

Tenisz, Luxembourg: Mauresmo és Hantuchova fekete napja 2008. október 24. 22:23 A harmadik kiemelt szlovák Daniela Hantuchova és az ötödik kiemelt Amélie Mauresmo is búcsút intett a Luxemburg fővárosában rendezett 225 ezer dollár összdíjazású keménypályás női tenisztornának pénteken.

Tenisz, Luxembourg: negyeddöntőbe lépett az olimpiai bajnok 2008. október 23. 17:49 Jelena Gyementyjeva könnyedén verte az argentin Gisela Dulkót ezzel bejutott a legjobb nyolc közé a Luxembourgban zajló 225 ezer dollár összdíjazású keménypályás női tenisztornán.