KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "UTE_VOLLEY"
Két fáradt csapat meccsén győzött az NRK 2008. november 23. 16:54 Kevesebb, mint huszonnégy órával a hazai, Vasas elleni hihetetlen fordulatokkal teli rangadó elbukása után, idegenben, Budapesten lépett pályára a Betonút-NRK élvonalbeli női röplabdacsapata.

Női röplabda NB I: a rutin döntött az újpestiek javára 2008. november 2. 19:28 A női röplabda Ligabajnokság Kiemelt csoportjának 6. fordulójában hazai pályán fogadta az Albrecht-Miskolci VSC-MISI az UTE Volley együttesét. A vasárnapi találkozó első és második játszmája a végén szoros küzdelmet hozott, melyből a fővárosiak jöttek ki jobban. A harmadik felvonásban már felszabadultan röplabdázott az UTE, és hiába küzdöttek a borsodiak; a szépítésre sem futotta erejükből a rutinosabb vendégcsapattal szemben.

Női röplabda, NB I, kiemelt-csoport: hazai győzelem Újpesten 2008. október 10. 19:25 Magabiztos, 3-0-ás győzelemmel kedzte az NB I-es ligabajnokságot, a kiemelt-csoport első mérkőzésén, a BITT-Kaposvár ellen.