KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "SZALAI_ADAM"
Kétmeccses eltiltás Szalainak 2014. november 24. 18:02 A Német Labdarúgó Szövetség sportbírósága két mérkőzésre szóló eltiltással sújtotta a Hoffenheimet erősítő Szalai Ádámot, akit szombaton kiállítottak a Bayern München elleni bajnoki találkozón.

Szalai amit lehetett, elszúrt Münchenben 2014. november 22. 19:00 Ez nem Szalai Ádám napja volt. Csereként beállva ordító ziccerben lőtt Manuel Neuerbe (2-0-nál), a végén ki is állították a Hoffenheim magyar válogatott csatárát a Bayern München otthonában (4-0-nál, Dantével szemben szabálytalankodott).

Szalai-gól a Bundesliga-rajton 2014. augusztus 23. 18:10 A Hoffenheim Szalai Ádám góljának is köszönhetően 2-0-ra nyert a vendég Augsburg ellen a Bundesliga idei szezonjának első fordulójában szombaton. A 19-szeres magyar válogatott csatár a 33. percben volt eredményes, majd a 79. percben lecserélték. Szalai egyébként a múlt hétvégén, a Német Kupában aratott 9-0-s győzelemből is góllal vette ki a részét.

Mit sem ért a Szalai-gól 2014. április 20. 21:29 Szalai Ádám ugyan gólt szerzett, de csapata, a Schalke 04 3-1-es vereséget szenvedett a VfB Stuttgart vendégeként a német labdarúgó-bajnokság 31. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén. A harmadik helyen álló gelsenkircheni alakulatban a magyar válogatott támadó az 56. perctől kapott lehetőséget és a 69. percben talált a kapuba. A Schalke hét veretlenül megvívott találkozót követően kapott ki újra a Bundesligában.

Szalai fordított, győztes évnyitó 2014. január 6. 16:10 Szalai Ádám második félidei duplájával fordított a Schalke első 2014-es meccsén, a dohai edzőtáborban, az Al-Garafa vendégeként hétfőn. A magyar játékos a kezdőben kapott helyet, 60 percet játszott. A szünetben még az arabok vezettek a korábbi PSG-sztár Nené találatával. Draxler, Boateng és az új igazolás Kirchhoff sérülés miatt maradt ki, Boatenget sem nevezte Jens Keller. Több mint egy év után futott ki a Schalke a görög középhátvéd Kirjakosz Papadopulosszal a tizenegyben.

Folytathatja Szalaiék edzője 2013. december 23. 12:11 Jövőre is Jens Keller irányítja a Szalai Ádám futballcsapatát, a Schalke 04-et. A gelsenkircheni csapat twitter-oldalán jelezte, hogy a klubvezetés alaposan elemezte a helyzetet a 43 éves szakemberrel, aki stábjával együtt folytathatja a munkát.

Szalai egyelőre nem kap új riválist 2013. november 25. 12:55 Szalai Ádám eddig meghatározó szerepet játszik a Schalke csapatában a 2013/2014-es szezonban, miután lesérült a német klub addigi első számú csatára, Klaas-Jan Huntelaar. A holland januárban visszatérhet, és a vezetők elmondták, hogy januárban sem várható új rivális a támadósorban.

Februárban térhet vissza Szalai riválisa 2013. november 20. 15:02 Klaas-Jan Huntelaar, a Schalke augusztus óta sérült holland csatára elmondása szerint csak jövő év februárjában térhet vissza legkorábban, mert a térdszalag-szakadás utáni felépülése több ideig tart, mint azt eredetileg ő vagy orvosai gondolták.

Szalait műteni kell 2013. november 12. 10:43 Megműtik Szalai Ádámot, a német labdarúgó-bajnokságban szereplő Schalke magyar válogatott támadóját.

Ismét megműtik Szalait 2013. november 9. 21:44 Fülműtétje után ismét kés alá fekszik Szalai Ádám, a Schalke magyar válogatott csatára, akinek kezét a jövő héten operálják meg - értesült a sportal.de.