KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "SIMONE_BOLELLI"
Federer kiszolgálta a bázeli közönséget 2008. október 24. 20:40 Az első helyen kiemelt, hazai közönségkedvenc Roger Federer könnyedén nyert a 891 ezer euró összdíjazású bázeli fedettpályás férfi tenisztorna negyeddöntőjében.

Tenisz, Bázel: Nalbandian győzött, Berdych korán búcsúzott 2008. október 21. 16:27 A második helyen kiemelt David Nalbandian a vártnál simábban nyert Albert Montanes ellen a 891 ezer euró összdíjazású bázeli tenisztorna első fordulójában. A nyitó kör máris hozott egy nagy meglepetést, lévén a jóval esélyesebb Tomas Berdych vereséget szenvedett Simone Bolellitől.

Tenisz Mestersorozat, Madrid: Simon legyőzte Andrejevet 2008. október 13. 20:28 Igor Andrejev már az első fordulóban kiesett a 2,27 millió euró összdíjazású madridi fedettpályás tenisztornán, miután hatalmas csatában szenvedett vereséget a nyáron jó formában játszó Gilles Simontól.

A rövidítés döntött Djokovics javára 2008. július 30. 22:13 Nagy csatában, két tiebrék segítségével lépett a legjobb 16 közé a harmadik helyen kiemelt Novak Djokovics a Cincinnatiban zajló, 2,6 millió dollár összdíjazású férfi mestertornán. Az olasz Simone Bolelli árnyékként követte előkelő helyen rangsorolt ellenfelét mindkét játszmában, azonban mindkét rövidítésben csak két pontra futotta erejéből, így kiesett.